• Informacje na temat:

  lily czarny

Artykuły na temat: lily czarny
 • Czarny cyrk Amberian Dawn

  Black" 2. "Cold Kiss" 3. "Crimson Flower" 4. "Charnel's Ball" 5. "Fight" 6. "Letter" 7. "I Share With You This Dream" 8. "Rivalry Between Good And Evil" 9. "Guardian" 10. "Lily Of The Moon".

 • "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" : Czarny balonik

  Bad City to miejsce, które jest całkowicie umowne. Każdy jego mieszkaniec reprezentuje jakiś stereotyp: młodego kochanka, natrętnego dzieciaka, zdeprawowanego gangstera, smutnej dziwki lub tajemniczej nieznajomej. Pokazywane w czerni i bieli jest zaledwie szkicem - tak jak i zaledwie szkicem jest debiutancki film Any Lily Amirpour.

 • Portman i Depp rozmawiają z duchami

  Nagrodzona Oscarem Natalie Portman i nastoletnia gwiazda Internetu Lily-Rose Depp wyruszają w magiczną podróż po Paryżu lat 30. "Planetarium" to zmysłowa i intrygująca opowieść o wyjątkowych siostrach, które potrafią porozumiewać się z duchami. Film francuskiej reżyserki Rebeki Zlotowski w kinach już 24 lutego!

 • Zabić sobowtóra

  ..."Czarny łabędź" , reż. Darren Aronofsky, USA 2010, dystrybutor: Imperial-Cinepix, premiera kinowa: 21 stycznia 2011

 • Kolejne arcydzieło Aronofsky'ego?

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszego filmu Darrena Aronofsky'ego "Czarny łabędź" z główną rolą Natalie Portman jako baletnicy na krawędzi załamania nerwowego.

 • Jak to się robi... po amerykańsku?

  Aż trzy z czterech piątkowych premier to amerykańskie produkcje, w których zobaczymy ulubieńców nastolatków: Justina Timberlake'a ("The Social Network"), Milę Kunis ("Czarny łabędź") i Taylora Lautnera (seria "Zmierzch").

 • Natalie Portman bała się śmierci

  Gwiazda Hollywood - Natalie Portman - wypowiedziała się na temat tego, jak wymagająca psychicznie i fizycznie była dla niej rola baletnicy w nowym filmie "Czarny łabędź". Aktorka wyznała, iż bała się, że... umrze wskutek intensywnych treningów i pracy na planie.

 • Słynny agent powraca

  ..."Deadline" donosi, że o rolę Cathy Muller ubiegają się także Felicity Jones ("Like Crazy") i Evangeline Lily ("Lost"). Walkę "przegrały" już Kate Beckinsale oraz Jessica Biel. Jacka Ryana, analityka(...) w "Sumie wszystkich strachów" (2002). Film wyreżyseruje Kenneth Branagh i zagra w nim również czarny charakter. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe...

 • Natalie Portman u Sofii Coppoli

  ...zostały już nakręcone. W reklamach telewizyjnych zobaczymy Natalie w roli białego łabędzia. Inspiracją dla reżyserki Sofii Coppoli stała się ostatnia rola Portman w filmie "Czarny łabędź". Tym razem(...) paryskiego Parku Monceau. "Czarny łabędź" opowiada historię tancerki nowojorskiego baletu Niny (Natalia Portman), która mieszka ze swoją mamą, emerytowaną primabaleriną Eriką (Barbara Hershey). Kiedy...

 • Jak zagrała "Czarnego łabędzia"?

  ...trenowałyśmy. To był bardzo intensywny czas" - opowiada Bowers. "Czarny łabędź" opowiada historię tancerki nowojorskiego baletu Niny (Natalia Portman), która mieszka ze swoją mamą, emerytowaną(...) primabalerinę Beth MacIntyre (Winona Ryder), jego wybór pada właśnie na Ninę. Bohaterka Portman ma jednak konkurencję - Lily (Mila Kunis), która powoli zaczyna wkradać się do łask Leroya. O ile Nina bardziej...