• Informacje na temat:

  lily james

Artykuły na temat: lily james
 • Lily James: Mamma mia!

  Wiele osób podkreśla, że ma figurę idealną - jest bardzo chuda, a przy tym zachwyca długimi nogami i ponętnym biustem. Ale Lily James ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko idealna sylwetka. Od 20. roku życia gra nieprzerwanie, a jej role są coraz ciekawsze. W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi kolejna produkcja z piękną Brytyjką w roli głównej - komedia muzyczna "Yesterday".

 • Lily James: Ciepło i potencjał

  Karierę w przemyśle filmowym rozpoczęła niedługo po ukończeniu 20. roku życia. Od tego czasu gra nieprzerwanie, a jej role są z roku na rok coraz ciekawsze. Nie boi się wcielić w disneyowską księżniczkę, ani angielską damę walczącą z zombie, ani przejąć roli od jednej z najbardziej uznanych aktorek wszech czasów. 5 kwietnia 2019 roku Lily James kończy 30 lat.

 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Lily James śpiewa ABBĘ

  ...się Lily James . Bez obawy, w sequelu powróci większość aktorów znanych z pierwszej odsłony, wśród nich wspomniana Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth i  Stellan Skarsgard . Wśród nowych twarzy, poza Lily James - uwaga, uwaga - Cher . Będzie ona matką Donny. Do obsady dołączyli także Alexa Davies, Josh Dylan, Andy Garcia, Jeremy Irvine, Hugh Skinner oraz Jessica...

 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Twórcy nowego "Kopciuszka" musieli zmierzyć się z legendą. Bohaterkę baśni znanej milionom ludzi na całym świecie zwykło się postrzegać jako biedną sierotkę, której życie stało się sensowne dopiero za sprawą księcia. Lily James - wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, której wróży się dziś światową karierę - swoją znakomitą rolą w "Kopciuszku" zmienia utarty punkt widzenia. Jak mówi reżyser filmu...

 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Posłuchaj "Waterloo" w wykonaniu Lily James i Hugh Skinnera

  ..." śpiewają Lily James (w filmie gra młodą Donnę, bohaterkę Meryl Streep) oraz Hugh Skinner (młody Harry, bohater Colina Firtha). Posłuchaj "Waterloo" w wykonaniu Lily James i Hugh Skinnera! Sequel skupi się na przeszłości Donny, granej w pierwszej części przez Meryl Streep . W jej młodszą wersję wcieli się Lily James (m.in. tytułowa rola w "Kopciuszku", "Baby Driver", "Ugotowany...

 • Lily Allen przyznaje: Moje piosenki to chłam

  Zaskakująca, odważna deklaracja brytyjskiej wokalistki Lily Allen, która nie jest zadowolona ze swoich najnowszych singli.

 • Piosenka na mundial 2014: Lily Allen z nieoficjalnym hymnem ("Bass Like Home")

  ..."Bass Like Home" to nieoficjalna propozycja Lily Allen na rozpoczynające się 12 czerwca piłkarskie mistrzostwa świata w Brazylii.

 • "Romeo i Julia" z Londynu w Multikinie

  Londyńskie przedstawienie "Romeo i Julia", z Richardem Maddenem i Lily James w rolach tytułowych, będzie można obejrzeć już 16 lutego w wybranych kinach sieci Multikino.

 • "Baby Driver": Pokazy przedpremierowe

  ..."Baby Driver", najnowszy film z udziałem Kevina Spacey'a, Jamiego Foxxa oraz Lily James, trafi na ekrany kin 7 lipca. Już 28 czerwca będzie można obejrzeć tę produkcję na pokazach przedpremierowych w sieci kin Cinema City.

 • W górę, w dół i do góry nogami: Od "Downton Abbey" do "Kopciuszka"

  Jako urzekająco bezczelna Lady Rose Aldridge z domu MacClare, w którą wciela się w serialu "Downton Abbey", Lily James mogła uchodzić za doskonałe wcielenie zepsutej i rozpieszczonej siostry Kopciuszka.

Dyskusje na temat: lily james