• Informacje na temat:

  lily urodziła

Artykuły na temat: lily urodziła
 • Lily Allen opowiedziała o rodzinnym dramacie!

  Lily Allen (29 l.) nie ma łatwo w życiu. Najpierw, kilka lat temu poroniła, a później musiała się zmierzyć z ciężką chorobą małej córeczki.

 • "O dziewczynie, która nocą wraca do domu" w sierpniu w kinach

  14 sierpnia na ekrany polskich kin trafi rewelacja światowych festiwali - "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu".

 • Nicky Hilton urodziła! Syn czy córka?

  Paris i Nicky są dziedziczkami ogromnej fortuny Hiltonów. Oprócz tego są też celebrytkami, a ich życie prywatne budzi spore zainteresowanie.  Gdy młodsza z sióstr - Nicky - wychodziła za mąż za Jamesa Rothschilda, rozpisywały się o tym wszystkie zagraniczne media. Podobnie było, kiedy okazało się, że niedługo po ślubie Hilton zaszła w ciążę.  Na świat przyszła mała Lily Grace Victoria. Teraz...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Lily Allen: Awantura o aborcję

  Ciężarna Lily Allen (27 l.) wdała się na Twitterze w kłótnię na temat aborcji.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Lily Allen urodzi chłopca

  Piosenkarka Lily Allen , która spodziewa się dziecka, dowiedziała się ostatnio, że będzie to chłopiec. Synek ma przyjść na świat w lutym przyszłego roku.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • ..., w serialu HBO "Gra o tron". Za tę postać Madden został dwukrotnie nominowany do Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.  W 2015 roku, aktor zagrał u boku Lily James, Cate Blanchett i Heleny Bonham Carter...

 • Lily Allen urodziła

  We wtorek (8 stycznia) urodziła się Marnie - córka Lily Allen, obecnie znanej jako Lily Rose Cooper.

Zdjęcia na temat: lily urodziła
Wideo na temat: lily urodziła
 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.