• Informacje na temat:

  linda evangelista modelka

Artykuły na temat: linda evangelista modelka
 • Claudia Schiffer kończy 45 lat

  .... W latach 90. były one określane mianem "wielkiego tercetu". Schiffer była też natchnieniem Karla Lagerfelda i dumą Niemców, dla których przez długi czas nie istniała żadna inna modelka na świecie(...) poznali się jeszcze w latach 80. Oboje pochodzą z Niemiec i zdaniem projektanta "żadna inna modelka z tego kraju nie zasługuje na sukces". A zaczął się on w 1987 roku, kiedy 17-letnia blondynka...

 • Madonna: Film o świecie mody

  ...modelka Lauren Hutton. Film wyprodukowany przez wytwórnię Maverick ma trafić do kin w 2005 roku.

 • Cindy Crawford: Dziewczyna z pieprzykiem

  Cindy Crawford zapowiedziała, że w 2016 roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka, której znakiem charakterystycznym jest pieprzyk na lewym policzku, chce zrezygnować z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.

 • Claudia Schiffer: Ćwierć miliona dolarów za minutowy epizod

  Za 60-sekundowy epizod w kultowej komedii "To właśnie miłość" modelka Claudia Schiffer zainkasowała około ćwierć miliona dolarów.

 • Pomoże wybrać "Supermodelkę"

  ..."Szukamy następczyń naszych supermodelek Ani Jagodzińskiej, Anji Rubik czy Małgosi Beli. Wymagania są spore" - zapowiada prowadząca program Agnieszka Maciąg. Najsłynniejsza polska modelka lat 90. wyznaje, że zdecydowała się poprowadzić ten program, "by po wielu latach pracy podzielić się swoim doświadczeniem". W skład jury w "Supermodelkach" wejdą: Dorota Wróblewska - pomysłodawczyni programu...

 • Naomi Campbell na diecie

  Supermodelka Naomi Campbell narzuciła sobie drakońską dietę. Powód? Chce jak najlepiej prezentować się pośród modelek w programie telewizyjnym "The Face".

 • Cindy Crawford przygotowuje serial

  Supermodelka Cindy Crawford przygotowuje serial telewizyjny o świecie mody w latach 80. Ikona mody chce m.in. opowiedzieć o wojnie, jaką toczyły między sobą amerykańska agencja Ford i francuska Elite, aby przyciągnąć najbardziej znane modelki.

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ..."No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • Naomi Campbell: Muzyczna twarz supermodelki

  Naomi Campbell kończy 45 lat. Wszyscy znamy ją z wybiegów, sesji zdjęciowych i okładek topowych magazynów mody. Tymczasem brytyjska supermodelka próbowała swoich sił również jako piosenkarka (nagrała płytę "Baby Woman" w 1994r.), a na liście osób, z którymi współpracowała, znaleźli się nie tylko wielcy kreatorzy mody. Campbell zagrała w wielu teledyskach u największych gwiazd muzyki, a zaczęła...

 • Fotograf Bryan Adams

  Bryan Adams ma zamiar ukazać wkrótce swe zupełnie nowe oblicze. Kanadyjski muzyk i wokalista przygotowuje właśnie album zawierający jego prace fotograficzne. Są wśród nich portrety słynnych osobistości świata filmu i muzyki.

Zdjęcia na temat: linda evangelista modelka