• Informacje na temat:

  linda prywatnie

Artykuły na temat: linda prywatnie
 • Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Aleksandra Linda ma 28 lat i właśnie zagrała niewielką rolę w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". Zanim stanęła na planie tej produkcji, musiała obejrzeć poprzednie dwie części kultowego dzieła z udziałem swojego ojca. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie.

 • "Paradoks": Linda jak Clint Eastwood?

  ...z nim coś wspólnego. Jestem natomiast fanem Clinta Eastwooda w każdej postaci - i jako aktora, i jako reżysera - przyznał Bogusław Linda. Jak na kryminał przystało w "Paradoksie" nie zabraknie scen(...) niego autorytetem. A prywatnie to wielka frajda móc zagrać z Bogusławem Lindą - przyznał Cezary Łukaszewicz. W serialu zagrają także: Gabriela Muskała (policjantka Monika), Sebastian Pawlak...

 • Linda kupił Harleya za 80 tys. złotych

  ..."Ta marka to, podobnie jak Bogusław Linda, żywa legenda. Nic dziwnego, że etatowy twardziel polskiego kina w końcu zdecydował się na zakup motoru. Dzięki temu może oddawać się beztroskim przejazdom po bezdrożach jak prawdziwy rock'n'rollowiec!" - czytamy w "Fakcie" w szycie sezonu ogórkowego. Etatowy twardziel polskiego kina znany jest jako miłośnik motoryzacji. W "Reichu" Linda jeździł...

 • Linda Perry: Pyskata i kudłata bohaterka drugiego planu

  Rozwiązane glany, za duży kapelusz, potargana fryzura i mocny głos - taką Lindę Perry w 1993 roku poznał świat, gdy z grupą 4 Non Blondes i piosenką "What's Up?" podbiła listy przebojów. Od ponad dekady 50-letnia obecnie Linda współtworzy oblicze kobiecego pop-rocka w USA.

 • Bogusław Linda przeciw homofobii

  Etatowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda został nową twarzą akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość". Słynący z bezkompromisowych wypowiedzi aktor zabrał głos w sprawie miłości i akceptacji osób LGBT. Opowiedział również historię o roli geja, którego ostatecznie nie zagrał.

 • Linda nawiązał współpracę

  Ondricek, dyrektor FAMO Milon Terc, Maciej Ślesicki i Bogusław Linda oraz dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Agnieszka Odorowicz. Na mocy porozumienia studenci kształcący się na wydziale...

 • ..."Ostatnio tramwajem jechałem jakieś 15 lat temu i nie tylko nie było wtedy złotych foteli, ale w ogóle trudno było usiąść, bo taki był tłok" - powiedział w czwartek Bogusław Linda po otrzymaniu swojego "złotego fotela" w tzw. Ruchomej Alei Gwiazd we Wrocławiu.

 • Paul pokaże zdjęcia Lindy

  ...uwieczniła m.in. Arta Garfunkela, Janis Joplin i Micka Jaggera. W kolekcji znalazły się także prywatne zdjęcia i pejzaże. Przypomnijmy, że Linda poślubiła McCartney'a w 1969 roku - poznała go dwa lata...

 • Linda: Aktorstwo ma coś z narcyzmu

  Nie da się oddzielić życia prywatnego od ról, które się gra. Jeżeli aktor grając sprzedaje swoją twarz, to sprzedaje również ukształtowaną przez doświadczenie życiowe psychikę - uważa Bogusław Linda. Aktorstwo ma dla niego coś z narcyzmu i ekshibicjonizmu.

 • Serial z Lindą już jesienią

  ..."Ratownicy" to nowy serial, który zagości w jesiennej ramówce TVP. W rolach głównych występują w produkcji Bogusław Linda oraz nowa twarz w polskim kinie i telewizji - Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: linda prywatnie
Wideo na temat: linda prywatnie
 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  gwiazd: Waldemar Piórek, Katarzyna Paskuda, Marek Kossakowski, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Jungowska, Robert Ziółek, Rafał Olbrychski, Aleksandra Linda, Iwona Węgrowska.