• Informacje na temat:

  linda przyjaciel

Artykuły na temat: linda przyjaciel
 • "Powidoki" : Zmęczone oczy Bogusława Lindy

  Niezłomnej postawie jednostki wobec totalitarnemu systemowi poświęcony jest najnowszy film Andrzeja Wajdy "Powidoki". Cały film dźwiga na swych barkach odtwórca roli Władysława Strzemińskiego - Bogusław Linda.

 • Paweł Wilczak, Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura i Jacek Braciak to tylko niektórzy aktorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w najnowszym serialu kryminalnym, kręconym na potrzeby telewizji Polsat "Prawo miasta" w reżyserii Krzysztofa Langa. Serial składać się będzie z 17 odcinków. Pierwsze z nich wyemitowane zostaną już na wiosnę 2007 roku.

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Na początku była Agnieszka Holland. Co prawda młody Linda zadebiutował na ekranie małą rólką w historycznym serialu "Czarne chmury" (1973), gdzie wcielił się w postać halabardnika w Barbakanie, to(...) zmasakrowany. Bogusław Linda w "Gorączce" Agnieszki Holland: Wielki talent potwierdził wybitnymi kreacjami w "Kobiecie samotnej" Agnieszki Holland, "Przypadku" Krzysztofa Kieślowskiego (oba filmy 1981

 • Linda Evans: "Sprawiła, że dojrzałość jest sexy!"

  Życie nie traktowało jej lekko, zaznała niejednej krzywdy, ale zawsze potrafiła wybaczać. Dzięki temu Linda Evans, gwiazda kultowego serialu "Dynastia", jest szczęśliwa.

 • Linda promuje swą szkołę

  ...: Bogusław Linda i Maciej Ślesicki, a swój udział w uroczystości wstępnie potwierdzili wykładowcy i przyjaciele szkoły, m.in. Zbigniew Hołdys, Marek Koterski, Małgorzata Foremniak, Konrad Niewolski...

 • Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • Bogusław Linda w Hollywood?

  ...9 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do autorskiego spektaklu Andrzeja Barta dla Teatru Telewizji "Bezdech". W roli głównej wystąpi Bogusław Linda, a obok niego czołówka polskich aktorów, m.in.: Katarzyna Figura, Arkadiusz Jakubik, Władysław Kowalski, Andrzej Seweryn, Krzysztof Stroiński, Jerzy Stuhr i Jerzy Trela.

 • Jubileusz Linde-Lubaszenko

  ...filmową impresję nakręconą, kiedy spacerował po krakowskim Rynku żartował: "Ile lat bym nie występował na scenie, zawsze chodzę tak samo paskudnie". Przyjaciele aktora i reżysera odśpiewali jubilatowi...

 • Linda Perry zaręczona z aktorką

  Znana kompozytorka i producentka Linda Perry planuje ślub z Sarą Gilbert. Aktorka (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu") przyjęła oświadczyny byłej wokalistki 4 Non Blondes.

 • Bogusław Linda: Nie, nie żałuję

  W rozmowie z Tomaszem Bielenia Bogusław Linda opowiedział nie tylko o kulisach pracy na planie nowego serialu, lecz również o powodach rezygnacji z występu w filmie "Tajemnica Westerplatte(...) ról w zagranicznych filmach oraz występy w polskich serialach. Jakaś refleksja? Bogusław Linda: - Zagraniczne filmy dawały mi wolność w życiu prywatnym, czyli - mówiąc wprost - pieniądze. Natomiast...