• Informacje na temat:

  lindsay lohan modelka

Artykuły na temat: lindsay lohan modelka
 • Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze

  Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze. Aktorka pojawi się na West Endzie w sztuce Davida Mameta "Speed-the-Plow".

 • Milion dolarów dla Lindsay Lohan za...

  Lindsay Lohan dziennik z pobytu w klinice odwykowej wyda w formie książki, uzupełnionej o najciekawsze wątki ze swojej dotychczasowej kariery. 27-latka podpisała wartą milion dolarów umowę wydawniczą z oficyną HarperCollins.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

 • Lohan strzela do paparazzich

  W internecie pojawił się zwiastun nowego filmu z Lindsay Lohan "Underground Comedy 2010", w którym ucharakteryzowana na Marilyn Monroe aktorka zabija polujących na nią paparazzich.

 • Lohan znów trafi do więzienia

  Amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka Lindsay Lohan została w środę, 3 listopada, skazana przez sąd w Los Angeles na 30 dni więzienia za naruszenie warunków wcześniejszego wyroku w zawieszeniu.

 • Lohan i Sheen w jednym łóżku

  ...", a także powieść "50 twarzy Greya". Wśród gwiazd zaangażowanych do "piątki" znaleźli się Lindsay Lohan ("Zakręcony piątek", "Garbi - Superbryka", "Maczeta") i Charlie Sheen ("Być jak John Malkovich", "Wall Street", "Pluton"). Lohan (ur. w 1986 roku w Nowym Jorku) ma za sobą długą karierę. W wieku trzech lat już występowała jako dziecięca modelka, a rok później rozpoczęła intensywną naukę tańca...

 • Duran Duran z Lindsay Lohan (nowa płyta "Paper Gods")

  Pierwszym singlem z płyty "Paper Gods" będzie piosenka "Pressure Off", w której gościnnie śpiewa Janelle Monáe . Oprócz niej Duran Duran zaprosili do współpracy gitarzystę Johna Frusciante (kiedyś Red Hot Chili Peppers) oraz Kanadyjkę Kieszę . Wśród gości jest też skrzypek Davidé Rossi oraz wzbudzająca w ostatnich latach mnóstwo kontrowersji swym zachowaniem, aktorka Lindsay Lohan...

 • To ona zastąpi Megan Fox?

  Modelka Rosie Huntington-Whiteley zastąpi Megan Fox w kolejnym filmie serii "Transformers" - wynika z informacji brytyjskiego tabloidu "The Sun".

 • Mark Ronson zaręczony

  ...aktorki Lindsay Lohan. Zobacz klip Marka Ronsona do utworu "The Bike Song":

 • Filmowa biografia Anny Nicole Smith

  ...w postać legendarnej Elizabeth Taylor wcieliła się Lindsay Lohan. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz...