• Informacje na temat:

  lindsay lohan operacje

Artykuły na temat: lindsay lohan operacje
 • Chirurg plastyczny demaskuje Lindsay Lohan!

  Wedle jednego ze specjalistów, Lindsay Lohan (32 l.) mocno eksperymentowała z twarzą…

 • Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  ...​Kilka dni temu hucznie pożegnaliśmy rok 2019. Jak co roku wiele osób stawia przed sobą wyzwania na nowy rok. Wśród nich są również gwiazdy. Lindsay Lohan udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swoje postanowienia noworoczne. Czy hollywoodzka skandalistka znowu wróci na szczyt?

 • ..." - czytamy w tygodniku "Na Żywo". "Jednak zastrzegli, że najpierw rola ta zostanie zaproponowana kontrowersyjnej hollywoodzkiej aktorce Lindsay Lohan. Dopiero jeśli ta ją odrzuci, to Weronikę zaproszą na zdjęcia próbne. Producentów martwiło, że Rosati nie jest Amerykanką, chcieli także, by w filmie zagrała znana już za oceanem gwiazda. Na nieszczęście naszej aktorki, Lindsay od razu przyjęła...

 • ...publicznego" - powiedziała "Rewii" jej koleżanka. O tym Matka Boska Kożuchowska nie chce słyszeć! Lindsay Lohan ujawniła szokujący fakt ze swojego życia. Aktorka wyznała, że poroniła! Z tego...

 • Lohan nową muzą Woody'ego Allena?

  To by było coś! Amerykańska aktorka Lindsay Lohan została przyłapana przez fotoreporterów z reżyserem Woodym Allenem. Jak donoszą amerykańskie media, zjedli oni kolację w jednej z nowojorskich restauracji. Czyżby planowali współpracę?

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

 • A. Lavigne śpiewa dla Disneya

  Nowy utwór popularnej kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu "The Princess Diaries 2: Royal Engagment" wytwórni Disneya. W rolach głównych występują Anne Hathaway i Julie Andrews. Premiera płyty planowana jest na 10 sierpnia, a film wejdzie do kin dzień później.

 • "Pamięć absolutna" na wesoło?

  Mark S. Waters ( "Bez pamięci" , "Zakręcony piątek" ) najprawdopodobniej zostanie reżyserem filmu "Twist". Projekt opisywany jest jako komediowa wersja słynnego obrazu s-f "Pamięć absolutna" . Jego bohaterem jest człowiek, który wyrusza na swoiste "wakacje", przejmując świadomość innego mężczyzny: agenta CIA wykonującego niebezpieczne zadanie.

Zdjęcia na temat: lindsay lohan operacje
Wideo na temat: lindsay lohan operacje
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

Dyskusje na temat: lindsay lohan operacje