• Informacje na temat:

  lindsay lohan piersi

Artykuły na temat: lindsay lohan piersi
 • Lindsay Lohan woli kobiety?

  Podczas, gdy Lindsay Lohan przebywa w klinice odwykowej, światło dzienne ujrzały bardzo interesujące informacje, ujawnione przez jej byłego ochroniarza Lee T. Weavera.

 • Gerontofilia (nie tylko) w Hollywood

  ..."The Canyons" Paula Schradera z główną rolą Lindsay Lohan, nowy film Mii Wasikowski "Tracks", wreszcie "Gerontofilia" skandalisty Bruce'a LaBruce'a - o tych tytułach mówi się na festiwalu w Wenecji.

 • J. Simpson: Najlepszy biust

  ...3. Pamela Anderson 4. Angelina Jolie 5. Lindsay Lohan 6. Halle Berry 7. Carmen Electra 8. Beyonce Knowles 9. Cameron Diaz 10. Gwyneth Paltrow.(...) i wokalistka Destiny's Child Beyonce Knowles. "Moje są prawdziwe!" - przechwala się Jessica Simpson, dając do zrozumienia, że za urodą piersi rywalek stoją chirurdzy plastyczni.

 • Amanda Seyfried: Zabójcze ciało

  ...z McAdams, Lacey Chabert i Lindsay Lohan otrzymała nagrodę MTV dla najlepszej filmowej drużyny. Po sukcesie "Wrednych dziewczyn" Seyfried starała się o tytułową rolę w serialu "Weronika Mars(...) w swoim ciele, jestem szczęśliwa, ale wyglądałam lepiej, kiedy miałam 15 lat. Miałam piękne duże piersi. Kiedy przyjechałam do Los Angeles, poczułam presję, mówiłam sobie: 'Muszę schudnąć, muszę...

 • "Transformers: Wiek zagłady": Nowy start

  ...- Lindsay Lohan w obrazie "Wyznania małoletniej gwiazdy". Fox pojawiła się też w kilku popularnych serialach m.in. "Dwóch i pół" czy "Siostrzyczkach", aż wreszcie nadeszła rola w obrazie Bay'a, która(...) za tym idzie "Wiek zagłady" z pewnością pełen jest zapierających dech w piersiach scen, oszałamiających wybuchów i niesłychanego rozmachu - biegający w trailerze transformers-dinozaur jest chyba tego...

Dyskusje na temat: lindsay lohan piersi
 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  brzydzę się kobiecych piersi -z tym się urodziłem i z tym muszę żyć. Zdanie pisowskich trolli na ten temat mnie zupełnie nie interesuje także możecie mnie opluwać jak na pisowców przystało.