• Informacje na temat:

  lindsay lohan piosenkarka

Artykuły na temat: lindsay lohan piosenkarka
 • Lindsay Lohan wraca do muzyki. Posłuchaj "Back To Me"

  Po ponad 10 latach aktorka i piosenkarka Lindasy Lohan opublikowała nowy utwór. W serwisach cyfrowych można posłuchać najnowszego singla zatytułowanego "Back To Me".

 • Błagania Lindsay Lohan

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan wystosowała publiczny apel do znanego producenta muzyki hip-hop Pharrella Williamsa, aby zadzwonił do niej po kilku podjętych przez nią nieudanych próbach nawiązania z nim kontaktu.

 • Lindsay Lohan: Hollywoodzki glamour

  Paul Schrader, reżyser filmu "The Canyons", jest pod wrażeniem współpracy z gwiazdą obrazu - Lindsay Lohan. Artysta porównał swoją aktorkę do największych hollywoodzkich legend.

 • Okradli Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) bardzo się zdziwiła, kiedy podczas powrotu z festiwalu filmowego w Wenecji na lotnisku Heathrow ktoś ukradł jej torbę podróżną.

 • Największa klapa Lindsay Lohan

  ..."The Canyons" w reżyserii Paula Schradera z główną rolą Lindsay Lohan okazał się największą klapą w filmografii aktorki. W pierwszy weekend na amerykańskich ekranach obraz zarobił ledwie 30 tys. dolarów.

 • Lindsay Lohan na spotkaniach AA

  Aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) potwierdziła spekulacje, jakoby od roku uczęszczała na spotkania Anonimowych Alkoholików. Lohan wyznała w rozmowie dla magazynu "People", że do tej pory nie mówiła o tym publicznie, bo nie powinno to nikogo obchodzić. "Po prostu chodzę na spotkania AA" - powiedziała aktorka.

 • Lohan w "Brzyduli Betty"

  Od listopada, z przerwami, trwały rozmowy producentów serial u "Brzydula Betty" z Lindsay Lohan. Teraz wreszcie zostały sfinalizowane! 21-letnia aktorka wystąpi w ostatnim odcinku obecnego sezonu.

 • Lohan oficjalnie jako Taylor!

  Lindsay Lohan wcieli się w postać legendarnej gwiazdy Hollywood - zmarłej w ubiegłym roku Elizabeth Taylor. Dla aktorki, która w ostatnich latach zmagała się z uzależnieniami i kilkakrotnie była sądzona, ta rola może okazać się wielkim powrotem do show-biznesu.

 • Lohan znów trafi do więzienia

  Amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka Lindsay Lohan została w środę, 3 listopada, skazana przez sąd w Los Angeles na 30 dni więzienia za naruszenie warunków wcześniejszego wyroku w zawieszeniu.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

Zdjęcia na temat: lindsay lohan piosenkarka