• Informacje na temat:

  lindsay rolę

Artykuły na temat: lindsay rolę
 • Lindsay Lohan straci rolę?

  Lindsay Lohan może stracić kolejną filmową rolę. Z związku z przedłużonym pobytem w Cannes i niestawieniem się w wyznaczonym terminie na obowiązkowe przesłuchanie, sąd zakazał aktorce opuszczanie Los Angeles.

 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  Lindsay Lohan miała być kolejnym cudownym dzieckiem Hollywood, ale rozmieniła swoją karierę na drobne. Od dłuższego czasu częściej niż na kinowych ekranach oglądamy ją na okładkach tabloidów, które z perwersyjną wręcz przyjemnością opisują kolejne wybryki celebrytki. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że gwiazda daje im ku temu znakomite powody, z zaskakującą regularnością łamiąc amerykańskie prawo...

 • Poczekają na Lindsay Lohan

  Producenci najnowszego filmu, który kręcić miała Lindsay Lohan, stwierdzili, że ustawią grafik tak, aby przebywająca na odwyku gwiazda mogła zagrać swą rolę.

 • Ojciec Lindsay Lohan zniesmaczony

  Lindsay Lohan ma wkrótce wcielić się w rolę gwiazdy porno Lindy Lovelace na potrzeby filmu biograficznego "Inferno", co nie podoba się jej ojcu Michaelowi, z którym gwiazda jest w ciągłym konflikcie.

 • Lindsay Lohan na językach

  Lindsay Lohan ("Nie wierzcie bliźniaczkom", "Zakręcony piątek" ) zagra tytułową rolę w filmie "Gossip Girl". Projekt będzie adaptacją serii poczytnych książek pióra Cecily von Ziegesar. Obraz zostanie zrealizowany dla wytwórni Warner Bros.

 • Lindsay Lohan: "Bez potencjału"

  Dlaczego Lindsay Lohan ("Całe szczęście", "Zakręcony piątek") odrzuciła jedną z głównych ról w komediowym przeboju "Kac Vegas". Uznała, że scenariusz do filmu "nie ma potencjału".

 • Lindsay Lohan do naga

  By ożywić swoją podupadającą karierę, Lindsay Lohan zgodziła się rozebrać do naga w nowym, niskobudżetowym dramacie produkcji indyjskiej pod tytułem "Florence".

 • Lindsay Lohan córką mafiosa

  Aktorka Lindsay Lohan powraca na ekrany. Kotrowersyjna gwiazdka wystąpi w filmie o rodzinie Johna Gotti - amerykańskiego mafiosa o włoskich korzeniach.

 • Lindsay Lohan w "Supermanie"?

  Pojawiły się spekulacje, że Lindsay Lohan prowadzi ostatnio wiele rozmów z szefami wytwórni Warner Bros. w sprawie ewentualnego występu w nowej ekranizacji komiksowej "Supermana" Zacka Snydera. Wiadomo już, że aktorka, która wystąpi w głównej roli kobiecej, nie będzie odgrywać ukochanej superbohatera - Lois Lane.

 • Lindsay Lohan rodziny królewskiej

  W kinach jest już komedia "Randka z królową", w której bliżej poznamy szaloną księżniczkę Małgorzatę, zwaną Lindsay Lohan rodziny królewskiej. Zobaczymy jak ze swoją siostrą - 19-letnią Elżbietą II, odkrywa smak nocnego clubbingu, daje pierwsze "kosze", łamie obcasy w za wysokich szpilkach i namiętnie całuje.

Zdjęcia na temat: lindsay rolę