• Informacje na temat:

  lindsay urodziny

Artykuły na temat: lindsay urodziny
 • Lindsay Lohan opuszcza Hollywood!

  Lindsay Lohan zamierza wyjechać z pełnego pokus Hollywood i przeprowadzić się do Nowego Jorku. Aktorka w lipcu kończy kolejną już kurację odwykową.

 • Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze

  Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze. Aktorka pojawi się na West Endzie w sztuce Davida Mameta "Speed-the-Plow".

 • Milion dolarów dla Lindsay Lohan za...

  Lindsay Lohan dziennik z pobytu w klinice odwykowej wyda w formie książki, uzupełnionej o najciekawsze wątki ze swojej dotychczasowej kariery. 27-latka podpisała wartą milion dolarów umowę wydawniczą z oficyną HarperCollins.

 • Emma Watson: Nie tylko Hermiona

  W środę, 15 kwietnia, trzydzieste urodziny obchodzi Emma Watson, aktorka znana m.in. z serii filmów o Harrym Potterze, a także takich produkcji, jak "Piękna i Bestia" czy "Małe kobietki". Część osób nie wie, że Watson to nie tylko gwiazda ekranu, ale również aktywistka i działaczka społeczna, wykorzystująca swoja sławę, by pomagać potrzebującym.

 • Marilyn Manson: Dyżurny skandalista kończy 50 lat

  W sobotę (5 stycznia) okrągłe 50. urodziny świętuje Brian Warner, lepiej znany pod pseudonimem Marilyn Manson. W latach 90. stał się ikoną muzycznego skandalu i tym, kto najmocniej przeciąga młodzież na stronę demoralizacji i zepsucia.

 • Belinda Carlisle kończy 60 lat. "Nie mogłam uwierzyć, że nie umarłam"

  Choć jej piosenki królowały na listach przebojów, życie Belindy Carlisle upływało w cieniu zmagań z narkotykowym i alkoholowym nałogiem. Teraz obchodząca 60. urodziny amerykańska wokalistka odnalazła spokój w praktykowaniu jogi.

 • Rachel McAdams: Romantyczka

  W sobotę, 17 listopada, urodziny świętuje Rachel McAdams, współczesna królowa komedii romantycznych, gwiazda takich filmów, jak: "Pamiętnik", "Polowanie na druhny", "I że cię nie opuszczę" oraz "Czas na miłość" , nominowana do Oscara za kreację w "Spotlight".

 • Tyra Banks: Wybieg to za mało

  Supermodelka? Za mało. Obchodząca 4 grudnia 45. urodziny Tyra Banks zaczynała co prawda karierę w show-biznesie od wybiegu, jednak dość szybko stało się jasne, że czarnoskóra piękność ma o wiele większe aspiracje. Tym bardziej, że projektanci często narzekali na jej rzekomo... zbyt duży biust! Dziś Banks to prawdziwa królowa amerykańskiej telewizji, ikona programu "America's Next Top Model" oraz...

 • Lohan w areszcie... domowym

  Lindsay Lohan po raz kolejny znalazła się w areszcie domowym. Gwiazda, znana ze swoich zatargów z prawem, dwa tygodnie, które pozostały jej do końca nadzoru kuratorskiego, spędzi zamknięta w swojej posiadłości.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

Wideo na temat: lindsay urodziny
 • 22 urodziny Lindsay Lohan

  Paparazzi śpiewają "Happy birthday to you" Lindsay Lohan, która 2 lipca obchodziła swoje 22 urodziny. Gwiazda chyba nie była zadowolona z takiego prezentu...