• Informacje na temat:

  lindsay wiedziała

Artykuły na temat: lindsay wiedziała
 • Lindsay Lohan poroniła

  Znana amerykańska skandalistka Lindsay Lohan wyznała, że kilka tygodni temu straciła dziecko. "Nikt tego nie wiedział, ale poroniłam" - mówiła z oczami pełnymi łez aktorka w ostatnim odcinku jej programu w The Oprah Winfrey Network.

 • Lindsay Lohan ogłoszona jurorką w "The Masked Singer". Wybuchła afera

  Lindsay Lohan została ogłoszona jurorką australijskiego programu "The Masked Singer". Już sama decyzja o zatrudnieniu kontrowersyjnej celebrytki wywołała burzę. Przeciwko takiej decyzji buntują się m.in. inni jurorzy.

 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  Lindsay Lohan miała być kolejnym cudownym dzieckiem Hollywood, ale rozmieniła swoją karierę na drobne. Od dłuższego czasu częściej niż na kinowych ekranach oglądamy ją na okładkach tabloidów, które z perwersyjną wręcz przyjemnością opisują kolejne wybryki celebrytki. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że gwiazda daje im ku temu znakomite powody, z zaskakującą regularnością łamiąc amerykańskie prawo...

 • Lindsay Lohan politykiem?

  Działacze niewielkiej i egzotycznej Partii Niepodległości Stanu Nowy Jork (NYSIP) bardzo chętnie widzieliby w swoich szeregach Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ).

 • Lindsay Lohan znalazła pracę

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan wkrótce nie będzie już bezrobotna. Gwiazda dołączy do obsady komedii "The Other Side", obok takich sław jak Woody Harrelson i Alanis Morissette.

 • Lindsay Lohan pracoholiczką?

  Amerykańska aktorka Lindsay Lohan, znana bardziej ze swojego kontrowersyjnego stylu życia niż z ról filmowych, twierdzi, że zawsze musi być czymś zajęta, bo inaczej natychmiast popada we frustrację.

 • Lindsay Lohan jako Barbarella?

  Jeden z internetowych serwisów podał, że Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Wredne dziewczyny" ) ma szansę na występ w remake'u słynnej "Barbarelli" z 1968 roku. Przed laty w bohaterkę filmu Rogera Vadima wcieliła się Jane Fonda ( "Sposób na teściową" ).

 • Lindsay Lohan rodziny królewskiej

  W kinach jest już komedia "Randka z królową", w której bliżej poznamy szaloną księżniczkę Małgorzatę, zwaną Lindsay Lohan rodziny królewskiej. Zobaczymy jak ze swoją siostrą - 19-letnią Elżbietą II, odkrywa smak nocnego clubbingu, daje pierwsze "kosze", łamie obcasy w za wysokich szpilkach i namiętnie całuje.

 • Lindsay Lohan chce otworzyć klinikę uzależnień

  Amerykańska aktorka i wokalistka Lindsay Lohan dokładnie wie, co to znaczy być uzależnionym..... Dlatego chce pomóc innym - zamierza otworzyć klinikę leczącą wszelkie nałogi. Projekt lecznicy już powstał.

 • Lindsay Lohan zagra żonę Polańskiego?

  Lindsay Lohan otrzymała propozycję zagrania byłej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate w planowanym filmie biograficznym o Charlesie Mansonie.

Zdjęcia na temat: lindsay wiedziała