• Informacje na temat:

  linia życia tomasz

Artykuły na temat: linia życia tomasz
 • Krzysztof Ibisz w serialu "Linia życia"

  Krzysztof Ibisz wystąpi w nowej serii "Linii życia". Popularny prezenter wcieli się w rolę Mariana Kupczyka, zaborczego ojca, który twardą ręką wychowuje swoją córkę.

 • Koniec zdjęć do "Linii życia"

  W iście plażowej scenerii aktorzy serialu "Linia życia" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej transzy. Widzowie Polsatu będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów już od września.

 • "Linia życia" - nowy polski serial

  W Sopocie zaczynają się zdjęcia do nowego serialu. Zobaczymy miłość i zdradę. W jednej z głównych ról wystąpi znany z "Majki" - Tomasz Ciachorowski.

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • "Linia życia": Niebawem premiera

  Już wiadomo, jaki serial zastąpi na antenie Polsatu "Samo życie". Premiera "Linii życia" jest zaplanowana na przedwiośnie.

 • "Jeszcze dzień życia" nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej

  Europejska Akademia Filmowa sukcesywnie ogłasza nominacje do swoich corocznych nagród - "Jeszcze dzień życia" w reżyserii Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente ma szansę na statuetkę w kategorii Najlepszy Europejski Pełnometrażowy Film Animowany.

 • "Jeszcze dzień życia" na festiwalu w Cannes

  ...11 maja na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes odbyła się światowa premiera filmu "Jeszcze dzień życia" (Another Day Of Life). Oparte na książce Ryszarda Kapuścińskiego dzieło Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente jeszcze przed premierą było określane m.in. przez prestiżowy magazyn "Variety" jako najbardziej wyczekiwana europejska animacja. Produkcja filmu trwała 6 lat, zaangażowanych było...

 • Marta Manowska: Pewnych rzeczy nie dostanę w życiu

  .... Przypomnijmy, że program "The Voice of Poland", razem z Tomaszem Kammelem, prowadzi aktorka Barbara Kurdej-Szatan. O niej też opowiedziała Manowska. - Program ["The Voice of Poland" - red.] prowadzi...

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Wielkie namiętności, rodzinne spory, walka o pieniądze. Pierwszy odcinek nowego serialu "Linia życia" obejrzymy 7 marca. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Ciachorowski ("Majka") i Katarzyna Maciąg ("Teraz albo nigdy!").

 • "Gareth Jones": Pierwszy fotos z nowego filmu Agnieszki Holland

  James Norton ("Wyścig", "Wojna i pokój", "Linia życia") wcieli się w tytułową postać w politycznym thrillerze Agnieszki Holland "Gareth Jones". Ekipa właśnie zakończyła zdjęcia w Polsce, by przenieść się do Szkocji.

Zdjęcia na temat: linia życia tomasz
Wideo na temat: linia życia tomasz
 • Wciąż będzie knuł i mącił?

  Nie wiem, jakie będą dalsze losy mojego bohatera, ale mam nadzieję, że nie zaprzestanie swoich intryg - mówi Tomasz Ciachorowski, jeden z głównym bohaterów serialu "Linia życia". Jego serialowy ojciec, Jan Monczka jest bardziej tajemniczy...

 • Czarujący Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino, popularny tancerz, wystąpi w drugim sezonie serialu "Linia Życia". Przystojny Włoch wcieli się w rolę Czarka, speca od marketingu i reklamy, który będzie miał za zadanie wypromować linię napojów energetycznych Igora (Tomasz Ciachorowski) i Ewy (Julia Pogrebińska).

 • Czarny charakter

  W "Linii życia" Tomasz Ciachorowski gra jedną z głównych ról - Igora Grabowskiego. Zobacz co o swoim bohaterze ma do powiedzenia aktor.

Dyskusje na temat: linia życia tomasz
 • Linia życia

  Ewa kessler Poprost jest Z(...)a ... Najlepsza z całego serialu .. !! . A tak w realu to naprawde Tomasz Ciachorowski ( Igor Grabowski) i Julia Pogrebińska ( Ewa Kessler) Są razem.

 • Re: Koniec "Linii życia"

  czegoś pozbywać, to wywalcie Pierwszą Miłość.. błagam tylko nie linia życia!(...) Fabijański, Tomasz Ciachorowski, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Radosław Pazura, Aleksandra Hamkało, no i oczywiście przecudna Paulina Chruściel - TO NAPRAWDE UTALENTOWANI LUDZIE!! przepraszam

 • Re: Ich drogi się rozchodzą

  Ten serial był fajny. W ogóle to chciałam aby otrzymali Telekamery. Niestety Joanna Odysa zajęła 2 miejsce w kategorii Aktorka. To i tak wyróżnienie. Joasiu to dla ciebie od twoich fanów. Tomasz Ciachorowski jest super i będę oglądać nowy serial "Linia Życia" na Polsacie z jego udziałem. Zapraszam do oglądania i pozdrawiam wszystkich fanów.