• Informacje na temat:

  lion

Artykuły na temat: lion
 • British Lion: Koncert w Polsce grupy lidera Iron Maiden

  ...4 lipca w klubie Proxima w Warszawie zagra British Lion, zespół dowodzony przez lidera i basistę Iron Maiden - Steve'a Harrisa.

 • Lion Shepherd: Żar Bliskiego Wschodu

  Nie tylko o nowej płycie "Heat" rozmawialiśmy z muzykami grupy Lion Shepherd, która miesza wpływy mocnego rocka z prog rockiem, psychodelią i estetyką świata bliskowschodniego (dźwięki arabskiej lutni oud, perski santur, hinduskie perkusjonalia).

 • Scorpions w Polsce 2019: Lion Shepherd polskim supportem

  Grupa Lion Shepherd poprzedzi formację Scorpions na ich dwóch najbliższych koncertach w Polsce.

 • Druga edycja Mad Lion Festival

  W listopadzie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Mad Lion Festival.

 • Lion Shepherd: Nadszedł czas zapłaty ("Fail")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Fail" grupy Lion Shepherd. To już kolejny utwór zespołu mówiący o trudnych sprawach, z którymi zmaga się świat.

 • "Lion. Droga do domu" : Bieg z przeszkodami

  Plakat filmu "Lion. Droga do domu" zuchwale głosi, że rozgrywający się w podobnych realiach "Slumdog. Milioner z ulicy" był jedynie fikcją, podczas gdy "tę historię napisało życie". Narażając się w taki sposób na porównania z oscarowym hitem Danny'ego Boyle’a, twórcy dużo ryzykują. Chociaż opowieść o zaginionym w Kalkucie pięciolatku, który jako dorosły człowiek wraca w rodzinne strony...

 • "Lion. Droga do domu": Zabiegał o rolę

  Mały chłopiec błąka się po ulicach wielkiego miasta... To może zdarzyć się wszędzie, ale jeśli rzecz dzieje się w Kalkucie, jego los staje się tym bardziej dramatyczny. W Indiach ok. 80 tys. dzieci rocznie uznaje się za zaginione! Czy mały Saroo może liczyć na jakąkolwiek pomoc? "Lion. Droga do domu" to prawdziwa historia wychowanego w Australii hinduskiego chłopca, który po wielu latach...

 • Lion Shepherd: "Dream On" i wojna w Syrii

  ..."Dream On" to utwór, który na płycie "Heat" grupy Lion Shepherd wyróżnia się nie tylko muzycznie. Teledysk zabiera widza w świat pokoju i wojny, pokazując tragedię Syrii rozrywanej domowym konfliktem.

 • ​"Lion. Droga do domu": Rooney Mara wspiera Deva Patela

  Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem") partneruje Devowi Patelowi ("Slumdog. Milioner z ulicy", "Hotel Marigold") w filmie zainspirowanym prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości - "Lion. Droga do domu". Produkcję na ekranach polskich kin oglądać można od 2 grudnia.

 • White Lion 2004: Skład ujawniony!

  Znany jest już skład zespołu White Lion, w którym zagra on koncerty w 2004 roku. Poza Mikiem Trampem i Jamesem Lomenzo, nie ma w nim dwójki pozostałych muzyków, którzy święcili z grupą sukcesy komercyjne pod koniec lat 80. i na początku 90., aczkolwiek może się to jeszcze zmienić.

Wideo na temat: lion
Dyskusje na temat: lion