• Informacje na temat:

  lipiński tomasz

Artykuły na temat: lipiński tomasz
 • #koncertdlabohaterów: Tomek Lipiński i inne gwiazdy śpiewają "Jeszcze będzie przepięknie"

  Ponad 4 mln zł przyniósł charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Hymnem akcji został utwór "Jeszcze będzie przepięknie" z repertuaru grupy Tilt. Razem z autorem tego nagrania Tomkiem Lipińskim śpiewała go kilkudziesięciu wykonawców.

 • Festiwal w Opolu 2019: Scena Alternatywna na zakończenie. Święto Tomasza Lipińskiego

  W poniedziałek (18 czerwca) odbył się ostatni koncert tegorocznego Festiwalu w Opolu. Artyści reprezentujący szeroko rozumianą alternatywę zaprezentowali własne utwory oraz bigbitowe klasyki. 40-lat działalności artystycznej świętował Tomasz Lipiński.

 • Tauron Life Festival Oświęcim: Tomek Lipiński dementuje

  Robert Brylewski i Tomek Lipiński nie pojawią się podczas specjalnego koncertu "Punk Alive" w ramach Tauron Life Festival Oświęcim.

 • Blanka Lipińska: Wzięłam ślub we własnym filmie

  Kiedy media obiegły zdjęcia Blanki Lipińskiej w sukni ślubnej, jej fani byli niemal pewni, że pisarka zmieniła stan cywilny. Wszelkie spekulacje postanowiła w końcu uciąć sama zainteresowana. Okazuje się, że w jej życiu prywatnym nie zaszła żadna istotna zmiana, a intrygujące fotki zostały zrobione na planie filmu "365 dni". Ślub okazał się fikcją, ale niestety do tej pory wiele osób ma do niej...

 • Fryderyki 2020: Perfect i Tomek Lipiński wśród laureatów Złotych Fryderyków

  .... Muzyk współtworzył najważniejsze składy jazzowe w historii: od Kwartetu Zbigniewa Namysłowskiego, poprzez Trio Tomasza Stańki, po Trio Andrzeja Jagodzińskiego, w którym gra obecnie. Ma na swoim(...) Perfect (świętuje w tym roku 40-lecie, żegnając się jednocześnie z wokalistą Grzegorzem Markowskim ) oraz  Tomka Lipińskiego , współtwórcę m.in. grup Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness . "Tomek Lipiński...

 • Blanka Lipińska: Dla ekipy filmowej nie ma nic gorszego niż żyjący autor

  Książka "365 dni" była debiutem literackim Blanki Lipińskiej i szybko stała się bestsellerem. Obecnie na jej podstawie powstaje film. Autorka zdradza, że nie sprzedała praw do ekranizacji powieści, w konsekwencji nadal pozostaje osobą decyzyjną.

 • Film na podstawie książki "365 dni" Blanki Lipińskiej trafi do kin za granicą?

  Na ten film czekają wszyscy fani bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Mieszkający za granicą rodacy piszą w Internecie, że też chcą zobaczyć ekranizację w reżyserii Barbary Białowąs. Dystrybutor nie wyklucza, że film będzie wyświetlany w innych krajach.

 • Blanka Lipińska o filmie "365 dni": Taczka obłędu

  Film "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej wejdzie do kin dopiero 7 lutego, ale już teraz autorka odsłania kulisy tej produkcji. Pisarka nie przypuszczała, że jedną ze scen erotycznych, która w filmie trwa raptem 4 minuty, będzie nagrywana przez 16 godzin.

 • "365 dni": Jest zwiastun filmu

  ...rolach wystąpili Magdalena Lamparska, wcielająca się w Olgę, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, Natasza Urbańska (Anna, była partnerka Massimo), Grażyna Szapołowska (mama Laury), Tomasz Stockinger(...) dni" jest polską odpowiedzią na "50 twarzy Greya". Dostrzega jednak dużą różnicę pomiędzy ekranizacją książki Lipińskiej, a filmową adaptację bestselleru E.L. James. - Jeśli chodzi o "50 twarzy...

 • Krzysztof Zalewski na Pol'and'Rock Festival 2019: Para młoda na scenie

  ..."Jeszcze będzie przepięknie" - zaśpiewał za Tomaszem Lipińskim Krzysztof Zalewski, rozpoczynając swój przebój "Polsko". Pięknie na pewno było na scenie.

Zdjęcia na temat: lipiński tomasz