• Informacje na temat:

  lipnicka porter rozstanie

Artykuły na temat: lipnicka porter rozstanie
 • Pożegnanie Lipnickiej i Portera

  Bardzo tajemniczo zapowiada się płyta "Goodbye" duetu Lipnicka & Porter.

 • Anita Lipnicka rozstała się z Johnem Porterem?

  Jak obwieszcza środowy (18 czerwca) "Fakt", Anita Lipnicka (39 l.) i John Porter (64 l.) rozstali się. O rzekomym zakończeniu związku tabloid poinformowała osoba z otoczenia artystów. "Anita(...) nawet na jakiś czas z wspólnego mieszkania muzyków. Jednocześnie rozmówca "Faktu" zapewnia, że pomimo rozstania Anita Lipnicka i John Porter są w dobrych relacjach. Znów mieszkają razem. "Nadal ze sobą...

 • Ania Lipnicka i John Porter się rozstali? Wokalistka dementuje plotki

  Anita Lipnicka postanowiła skomentować doniesienia "Faktu" o tym, jakoby rozstała się ze swoim partnerem, Johnem Porterem.

 • Anita Lipnicka rozstaje się z Johnem Porterem

  John Porter oznajmił, że to koniec jego związku z wokalistką Anita Lipnicką. Para ma 9-letnią córkę Polę.

 • Zobacz Lipnicką i Portera!

  W czwartek (28 lutego) w warszawskim Empiku na żywo zaprezentują się Anita Lipnicka i John Porter. Wstęp na koncert jest wolny.

 • ​Anita Lipnicka: Obcy facet w samych gaciach

  Po co świętować jubileusz kolejną nostalgiczną kompilacją największych przebojów, skoro przeszłość można celebrować na wiele innych, ciekawszych sposobów. Z takiego założenia wyszła Anita Lipnicka i postanowiła nagrać album "OdNowa".

 • John Porter i Wojtek Mazolewski razem ("Don't Ask Me Questions")

  Po rozstaniu z Nergalem w zespole Me And That Man John Porter nawiązał współpracę z Wojtkiem Mazolewskim. Efektem będzie wspólna płyta, której zapowiedzią jest pierwszy singel "Don't Ask Me Questions".

 • ​Anita Lipnicka zaczyna "OdNowa": "Piosenka księżycowa" w nowej wersji Kuby Karasia z The Dumplings

  Jubileuszowym projektem "OdNowa" Anita Lipnicka będzie świętowała 25-lecie pracy artystycznej. Pierwszą zapowiedzią jest odnowiona wersja "Piosenki księżycowej" wyprodukowana przez Kubę Karasia z duetu The Dumplings.

 • ​Anita Lipnicka: Zobacz teledysk "Piosenka księżycowa" w nowej wersji Kuby Karasia z The Dumplings

  W 1994 r. na polskiej scenie muzycznej pojawiła się 19-letnia Anita Lipnicka , która została wokalistką grupy Varius Manx . Sprawdź tekst utworu "Piosenka księżycowa" w serwisie Teksciory.pl Po rozstaniu z grupą tworzyła w duecie z Johnem Porterem (z którym była parą również prywatnie, sprawdź! ) oraz solo ( posłuchaj! ). Teraz zapowiada projekt "OdNowa", w którym wspierać ją...

 • Anita Lipnicka: Życie ukryte w tytułach

  Anita Lipnicka zasmakowała sukcesu w bardzo młodym wieku. Wpisała się do historii jako pierwsza wokalistka grupy Varius Manx, sprzedała łącznie ponad dwa miliony płyt, popularnością cieszyła się także jej twórczość solowa. Wokalistka spełnia się również na polu prywatnym, tworząc szczęśliwy związek z Johnem Porterem, z którym ma córkę. Dziś gwiazda lat 90. kończy 40 lat. Co nam mówią o Anicie...