• Informacje na temat:

  lis przy domu

Artykuły na temat: lis przy domu
 • Lis przyciąga do Polsatu miliony

  Okazuje się że program przyciąga głównie reklamy aut i innych produktów premium. Według "Pulsu Biznesu" w czasie emisji programu coraz chętniej reklamują się producenci lepszych kosmetyków(...), szczególnie interesującej dla reklamodawców" - mówi "Pulsowi Biznesu" Paweł Orkwiszewski z domu mediowego Initiative. "Oczywiście, bywają też marki masowe, takie jak Tesco, ale to naturalna kolej rzeczy, bo...

 • Hanna Lis zagra Orianę Fallaci?

  W dzieciństwie poznałam nietuzinkowych ludzi. Pamiętam wakacje spędzone w toskańskim domu wielkiej gwiazdy światowego dziennikarstwa, Oriany Fallaci - mówiła wzruszona wspomnieniem dawnych dni Hanna Lis. I rzeczywiście, w życiorysie znanej dziennikarki mocnym rozdziałem jest beztroskie dzieciństwo spędzone we Włoszech. Mała Hania bawiła się w parku przy Piazza di Spagna, gdy jej ojciec, zmarły...

 • Animowana Lisa Kudrow

  Lisa Kudrow, gwiazda serial u "Przyjaciele" , użyczy swojego głosu jednej z postaci animowanego filmu telewizyjnego. Projekt będzie pilotem nowej serii, która zostanie przedstawiona do akceptacji stacji telewizyjnej Fox. Rysunkowe przedsięwzięcie zapowiadane jest jako komedia rodzinna.

 • "Big Brother": Afera w domu Wielkiego Brata. Kury nie żyją, widzowie są zbulwersowani!

  W ciągu jednej doby z życiem pożegnały się trzy z czterech kur, którymi mieli opiekować się mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Uczestnikom "Big Brothera" odebrano ostatnie żyjące zwierzę i obarczono ich winą za śmierć pozostałych. Widzowie natomiast obwiniają... produkcję programu TVN.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  ...3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Lisy zaatakowały dzieci, on broni lisów

  Znany z grupy Queen gitarzysta Brian May wywołała oburzenie, stając w obronie żyjących w Londynie lisów. W ostatnią sobotę (5 czerwca) dwa osobniki tego gatunku zaatakowały 9-miesięczne bliźniaczki.

 • Co widać z samolotu

  ...z podróżniczych metafor, by opisywać dynamikę międzyludzkich relacji: "Każda nasza złamana obietnica / Jest przyszyta do twoich ubrań / (...) Poczekaj, nie ma już nic do spakowania / Przecież wiemy, że do domu(...)Jeśli szybko się nudzisz, jeśli nie podobał ci się film "Między słowami", jeśli nie potrafisz wysiedzieć w miejscu, a przy wolniejszych piosenkach zaczynasz ziewać - uciekaj! To nie jest płyta dla...

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Którzy dziennikarze zarabiają najwięcej?

  Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show biznesu. Najbardziej cenni dla stacji są m.in. Jarosław Kuźniar, Grzegorz Miecugow, Tomasz Lis, Monika Olejnik i Krzysztof Ziemiec.

 • "Zawsze uważano mnie za chłopczycę"

  Angielska wokalistka Lisa Maffia (to jej prawdziwe nazwisko!) urodziła się w Londynie. Popularność przyniosły jej melodyjne refreny, jakie wykonywała na płytach macierzystego zespołu So Solid Crew. We wrześniu 2003 roku w Polsce ukazała się debiutancka solowa płyta wokalistki, zatytułowana "First Lady", promowana przez single z utworami "All Over" i "In Love". W jej nagraniu pomagali członkowie...