• Informacje na temat:

  lisa edelstein

Artykuły na temat: lisa edelstein
 • "The Good Doctor": Zwiastun drugiej serii. Lisa Edelstein w obsadzie!

  W drugiej serii poznamy nową postać - dr Blaize, w którą wcieli się znana z serialu "House" Lisa Edelstein. Bohaterem serialu medycznego jest Shaun Murphy, młody chirurg cierpiący na autyzm, który przeprowadza się z małego miasteczka, aby rozpocząć pracę w szpitalu w dużym mieście. Twórcami produkcji są  David Shore (“House") oraz Daniel Dae Kim ("Lost. Zagubieni", "Hawaii 5.0"). W rolach...

 • Nie zamierza zakładać rodziny

  Dr Lisa Cuddy z serialu "Dr House" - Lisa Edelstein - nie zamierza na razie zakładać rodziny. Aktorka twierdzi, że podoba się jej życie singielki.

 • Co słychać u Lisy Edelstein?

  ...​Aktorkę Lisę Edelstein, czyli Cuddy z "Dr. House'a", co rusz możemy oglądać w nowym serialu. Na początku przyszłego roku pojawi się w produkcji "House of Lies".

 • Odchodzi z serialu "Dr House"

  Lisa Edelstein, znana przede wszystkim z roli Cuddy w serialu "Dr House" postanowiła opuścić obsadę produkcji. Gwiazda występowała w tym telewizyjnym hicie o genialnym, acz ekscentrycznym lekarzu przez siedem sezonów, czyli od jego początku.

 • ​Gwiazda "Dr. House'a" wyszła za mąż!

  Aktorka Lisa Edelstein, czyli Lisa Cuddy z "Dr. House'a", poślubiła w niedzielę artystę Roberta Russella. Sprawdź szczegóły!

 • Lubi mężczyzn w typie House'a

  Związek dr Cuddy (Lisa Edelstein) i House'a (Hugh Laurie) to nieustanne wzloty i upadki - czasem fascynacja, czasem niechęć. Aktorka wyznaje, co łączy ją z Cuddy, nie unika też odpowiedzi na pytanie, czy chciałaby być leczona przez House'a.

 • "House" bez Cuddy?

  Lisa Edelstein, czyli Cuddy z "Dr. House'a", postanowiła opuścić obsadę serialu!

 • Zainspirowała gwiazdy filmu?

  W Ameryce nadszedł czas zmian, a wszystkie oczy zwrócone są w stronę Białego Domu. Niektóre gwiazdy uznały, że nawet w kwestii stylu należy się wzorować na prezydenckiej parze i tak podczas rozdania Screen Actors Guild Awards dało się zauważyć nieprzypadkową liczbę sukni bez jednego ramienia.

 • Kolejna gwiazda odchodzi z serialowego hitu

  Lisa Edelstein , znana z roli Cuddy w serialu "Dr House" postanowiła opuścić obsadę serialu. Gwiazda występowała w tym telewizyjnym hicie o genialnym, acz ekscentrycznym lekarzu przez siedem sezonów, czyli od jego początku.

 • Widzowie kochają "Dr House'a"

  "Dr House" okazał się największym serialowym zwycięzcą w plebiscycie People's Choice Awards. Nagrody otrzymały także produkcje: "Glee", "Dexter", "Simpsonowie", "Fringe" oraz "$#*! My Dad Says".

Zdjęcia na temat: lisa edelstein
Wideo na temat: lisa edelstein
 • Lisa Edelstein o wyzwaniach jakie stoją przed Huddy

  Zobacz wywiad jakiego Lisa Edelstein udzieliła Michaelowi Ausiello.

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Czy Lisa i Hugh są razem?

  Zobacz wywiad jakiego udzieliła Lisa Edelstein Kristinie Dos Santos z E!Online.

 • Turysta

  Tomas i Ebba, zamożne szwedzkie małżeństwo, jadą z dwójką dzieci w Alpy Francuskie na kilka dni na narty. Chcą spędzić sielankowe krótkie zimowe wakacje w jednym z luksusowych hoteli. Pogoda dopisuje, świeci słońce, a ośnieżone stoki narciarskie wyglądają imponująco. Gdy wszyscy jedzą lunch na tarasie restauracji, nagle prosto z gór schodzi na nich lawina. Ebba instynktownie chroni swoje dzieci, Tomas natomiast zabiera telefon i ucieka. Nikomu nic się nie stało, ale po czymś takim trudno żyć...

Dyskusje na temat: lisa edelstein