• Informacje na temat:

  list do m

Artykuły na temat: list do m
 • List otwarty do Andrzeja Dudy. Zarzucają mu manipulację

  Stowarzyszenie Kreatywna Polska wystosowało do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy list otwarty w reakcji na ogłoszenie "Karty wolności w sieci".

 • "Kurier" : List w butelce

  Władysław Pasikowski stał się w ostatnich latach specjalistą od opowiadania o historii we współczesny i przystępny sposób. Zarówno "Pokłosie", jak i "Jack Strong", choć różniące się stylem (i ciężarem), są wybitnymi przykładami kina historycznego, które mimo politycznych odniesień kładzie nacisk przede wszystkim na emocje i bohaterów. Dlatego gdy reżyser ogłosił, że bierze na tapetę kolejną...

 • Trójka: List do prezes Polskiego Radia o przeprosiny dla Marka Niedźwieckiego

  Dziennikarze Programu Trzeciego Polskiego Radia wystosowali list otwarty do prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej. Apelują oni o przeprosiny dla Marka Niedźwieckiego, Bartosza Gila i Haliny Wachowicz za sugestie o manipulację przy wynikach notowania nr 1998 Listy Przebojów Trójki.

 • List do Jacka Kurskiego od Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych. Chcą Zenka Martyniuka

  Od kilku dni głośno jest o decyzji przyznania dwóch miliardów złotych dla publicznych mediów. Przedstawiciele Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych wystosowali list do Jacka Kurskiego. Z takim apelem PKPO nie zgadzają się natomiast sami chorzy, którzy nie chcą aby organizacja, która miała bronić ich praw, układała się z TVP.

 • Wenecja 2020: Claudio Noce pisze list do ojca; Nicole Garcia prezentuje mroczną opowieść o miłości

  W piątek na festiwalu filmowym w Wenecji premiera "Padrenostro" Claudio Noce - zainspirowanej doświadczeniem twórcy opowieści o pokoleniu, którego głos i emocje były lekceważone. Jest to również pełen miłości list syna do ojca. W pierwszych dniach imprezy pokazano też m.in. "Lovers" Nicole Garcii - mroczną opowieść o miłości.

 • Oburzona Duffy pisze list otwarty do Netflixa. Chce usunięcia z serwisu "365 dni"

  Film "365 dni" wkrótce zniknie z Netflixa? Hit ostatnich tygodni serwisu jest mocno krytykowany z powodu gloryfikacji przemocy wobec kobiet. Do grona atakujących produkcję dołączyła wokalistka Duffy, która od szefa platformy domaga się usunięcia produkcji z bazy.

 • Akcent: Zenek Martyniuk wysyła "Ostatni list". Zobacz teledysk

  Dowodzony przez Zenka Martyniuka zespół Akcent zaprezentował teledysk do piosenki "Ostatni list".

 • "Rolnik szuka żony": Do kiedy można wysyłać listy?

  Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

 • Sasha Strunin zadebiutowała w musicalu "List z Warszawy"

  Musical "List z Warszawy" opowiada historię trudnych relacji polsko-żydowskich, prowokuje do myślenia i wpływa na emocje. Dariusz Kordek przyznaje, że produkcja, którą można zobaczyć na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej jest porównywalna z nowoczesnymi, światowymi spektaklami. Jedną z ról w musicalu gra Sasha Strunin. Artystka do tej pory nie występowała w teatrze. Uważa jednak, że...

 • Liv Ullman: Pisała miłosne listy do polskiego aktora

  ...piegowata Norweżka nie wywarła na nim wrażenia, bo nie zaprosił jej na kolację. Liv miała wtedy 26 lat, ale wyglądała młodziej. Po latach otrzymał od swojej wielbicielki list. "Był bardzo piękny. Romantyczny. Nie do wiary. A widzieliśmy się w życiu ledwie kilka minut!" - wspominał Łapicki. List przywiozła jego córka, Zuzanna. Panie poznały się  Rzymie w 1986 r. Ówczesny mąż Zuzi, Daniel Olbrychski...

Zdjęcia na temat: list do m
Dyskusje na temat: list do m