• Informacje na temat:

  list mam 19 lat

Artykuły na temat: list mam 19 lat
 • Zenek Martyniuk nie spędzi Wielkanocy z mamą? Wszystko przez koronawirusa

  Wywołujący chorobę COVID-19 koronawirus rozszedł się już po prawie całym świecie. Potwierdzono ponad 423 tys. przypadków, a ponad 18 tys. osób zmarło. Najgorsza sytuacja jest obecnie we Włoszech(...)" zdradziła, że święta wielkanocne (w tym roku wypadają w terminie 12-13 kwietnia) spędzą w wąskim gronie. "Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na...

 • 8 przebojów, które w 2018 roku kończą 10 lat

  Początek roku to dobry czas, by sprawdzić, które przeboje w ciągu najbliższych 12 miesięcy będą obchodziły swoje okrągłe urodziny. Na początek przypomnijmy sobie znane utwory, które w tym roku skończą 10 lat.

 • "Mam talent": Muzyczne talenty w programie

  W ciągu ostatnich lat w Polsce pojawiło się przynajmniej kilka programów typu talent show, poszukujących uzdolnionych muzycznie osób. Mimo to historia "Mam talent" - przeznaczonego dla osób o różnego rodzaju nieprzeciętnych umiejętnościach - pokazuje, że dla wokalistów i instrumentalistów wciąż jest miejsce w tym show. W dotychczasowych ośmiu edycjach programu czterokrotnie zwyciężała muzyka.

 • Limahl kończy 60 lat. Jak dziś wygląda król dyskotek?

  ..."Mam 22 lata, dobrze wyglądam, jestem utalentowany, mam wyobraźnię i umiejętność pisania piosenek" - od tego ogłoszenia rozpoczęła się muzyczna kariera Christophera Hamilla, lepiej znanego jako Limahl.

 • "Lato #naMAXXXa" po raz drugi: Sławomir i Agnieszka Chylińska w Gorlicach na start

  ...), a na scenie wystąpi również Agata Sobocińska (godz. 19:00) oraz uczestnicy przeglądu twórczości gorlickiej młodzieży (od godz. 15:00). Jurorka "Mam talent" we wrześniu 2016 r. niespodziewanie wydała nową płytę "Forever Child", która przyniosła wielki przebój "Królowa łez" (ponad 55 mln odsłon). Album znalazł się na trzecim miejscu bestsellerów w 2016 r. Agata Sobocińska to młoda wokalistka...

 • Kazimierz Kutz kończy 85 lat

  Reżyser, który pokazał Śląsk Polsce, polityk, co z niejednego pieca chleb jadł, kąśliwy felietonista, który jako pisarz zadebiutował po osiemdziesiątce - Kazimierz Kutz w niedzielę, 16 lutego, kończy 85 lat.

 • Album "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni"

  Stowarzyszenie Filmowców Polskich przygotowuje książkę "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni". Będzie to publikacja jubileuszowa, zawierająca kompletną informację na temat największego festiwalu polskich filmów.

 • W Warszawie pożegnano Danutę Szaflarską

  Mszą święta odprawioną w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie, w obecności rodziny, przedstawicieli władz państwowych oraz środowisk artystycznych, pożegnano we wtorek Danutę Szaflarską. Aktorka zmarła 19 lutego w wieku 102 lat.

 • Zmarł reżyser filmowy, klasyk kina Marlen Chucyjew

  W Moskwie zmarł we wtorek, 19 marca, reżyser Marlen Chucyjew, autor przełomowych filmów lat radzieckiej "odwilży": "Mam 20 lat" i "Wiosna na ulicy Zarzecznej". Był jednym z czołowych poetów i moralistów kina radzieckiego i twórców nowego języka filmowego. Miał 93 lata.

 • "Pokonaliśmy Madonnę"

  Angielski zespół A1 powstał w 1999 roku, ma już w swoim dorobku singel, który zadebiutował na 1. miejscu angielskiej listy przebojów, cztery single w Top...