• Informacje na temat:

  list studentki

Artykuły na temat: list studentki
 • Miłosny list Claptona na sprzedaż

  Pod koniec listopada na aukcję w Londynie zostanie wystawiony na sprzedaż list napisany przez 16-letniego Erika Claptona do byłej dziewczyny. Późniejszy mistrz rockowej gitary po zakończeniu znajomości był "smutny, ale czuł ulgę". Spodziewa się, że list zostanie sprzedany za ponad tysiąc dolarów.

 • Anna Dymna i Wiesław Dymny: Miłość ponad wszystko

  ...niewysłowionych, i jesteś mną, i ja jestem Tobą, i kocham Cię i jestem Twój" - pisał Wiesław w jednym z listów do żony. - Wiedziałam, że pod skorupą agresywnego i dzikiego człowieka chował się zrozpaczony...

 • "Rolnik szuka żony 5": Pierwsze spotkania

  ..."Papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie" - mówi znane przysłowie. W drugim odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" bohaterowie produkcji po raz pierwszy spotkali się z kobietami, które napisały do nich listy. Która z nich napisała o sobie prawdę, a kto koloryzował w liście?

 • Maggie Rogers: Wystarczyło oczarować Pharrella

  ...22-letnia Maggie Rogers na razie nie podbija list przebojów, jednak w następnych miesiącach może się to zmienić. Przełomowy dla niej okazał się moment, w którym spotkała Pharrella Williamsa, który błyskawicznie zachwycił się jej muzyką.

 • Najgorsze polskie filmy

  Film Andrzeja Żuławskiego "Szamanka" został uznany najgorszą polską produkcją wszech czasów. Zabawę w opracowanie listy najgorszych polskich tytułów zaproponowała swoim czytelnikom gazeta Super Express . Wyniki głosowania opublikowano w poniedziałek, 16 lutego.

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

 • Najlepsze teorie spiskowe w historii kina

  Trylogia filmów o Jasonie Bournie, z Mattem Damonem w roli głównej, znalazła się na szczycie listy najlepszych produkcji ukazujących teorie spiskowe. Ranking powstał na zlecenie wytwórni Universal Pictures jako jeden z elementów promujących wydanie boxu blu-ray z filmami o Bournie.

 • Siobhan Fahey: Od Bananaramy do Shakespear's Sister

  Wraz z zespołem Bananarama w latach 80. ubiegłego wieku święciła triumfy na listach przebojów. Później powróciła na szczyt z grupą Shakespear's Sister. Dziś Siobhan Fahey - bo o niej mowa - kończy 55 lat.

 • Barry Levinson o odkupieniu

  Barry Levinson ( "Rain Man" , "Włamanie na śniadanie" ) najprawdopodobniej zostanie reżyserem obyczajowego filmu "Henry's List of Wrongs". Projekt, oparty na debiutanckiej powieści scenarzysty Johna Scotta Shepherda ( "Co za życie" , "Niejaki Joe" ), opowie o pełnym gniewu człowieku, który postanawia naprawić wyrządzone w przeszłości zło. Film powstanie w wytwórni New Line Cinema.

 • Agata Kulesza w brawurowej roli

  ...podobieństwo"), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni - Dorota Roqueplo ("Listy do M. 3", "Miasto 44"), a za charakteryzację Ewa Kowalewska ("Moje córki krowy", "Amok", "Zgoda").