• Informacje na temat:

  lista ofiar

Artykuły na temat: lista ofiar
 • Osbourne'owie dla ofiar tsunami

  Plejada największych gwiazd weźmie udział w nagraniu charytatywnej piosenki dla ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w południowej Azji. Z inicjatywą wystąpiła Sharon Osbourne, a nagrania nowej wersji "Tears In Heaven" Erica Claptona rozpoczęły się już w czwartek, 20 stycznia.

 • Muzycy dla ofiar tragedii

  Portal INTERIA.PL zaprasza do udziału w aukcjach charytatywnych, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinom ofiar i osobom poszkodowanym w katastrofie na Śląsku. Możecie licytować m.in. płyty i plakaty z autografami, ofiarowane przez wielu znanych muzyków, którzy błyskawicznie odpowiedzieli na nasz apel.

 • Lady Gaga znów padła ofiarą hakerów. Wyciekła tracklista jej płyty!

  Promocja nowej płyty Lady Gagi permanentnie zakłócana jest przez hakerów. Tym razem światło dzienne ujrzała tracklista albumu. Wokalistka natychmiast zareagowała w mediach społecznościowych.

 • 25 lat po premierze "Lista Schindlera" wróci na ekrany kin

  Jeden z najważniejszych filmów w historii kinematografii, nagrodzony siedmioma Oscarami obraz Stevena Spielberga "Lista Schindlera" po 25 latach od premiery wróci na ekrany kin. 27 stycznia w Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu zaplanowano pokazy specjalne m.in. w krakowskim Kinie pod Baranami.

 • Borealis składa ofiarę (nowa płyta "The Offering")

  ...o stworzeniu, rozwoju i ostatecznym upadku sekty, która składała ofiary z ludzi, a konkretnie mówiąc z dzieci, uważając, że w ten sposób zakończy cierpienie ludzkości i przywróci niewinność, utraconą poprzez chciwość i uprzemysłowienie" - zarys konceptu przedstawia Matt Marinelli, wokalista Borealis . Utworu "River" Borealis z płyty "The Offering" możecie posłuchać poniżej: Na albumie "The...

 • AC/DC: DVD i koncert ku czci ofiar zamachów w USA

  Fanów, którzy kiedykolwiek widzieli zespół AC/DC na żywo, zapewne bardzo ucieszy informacja, że 30 października ma mieć swoją premierę DVD "Stiff Upper Lip Live". Wydawnictwo jest zapisem koncertu tej legendarnej formacji w Monachium, w Niemczech, który odbył się 14 czerwca bieżącego roku. Tymczasem Brian Johnson, wokalista AC/DC, otrzymał propozycję zorganizowania charytatywnego koncertu...

 • Live Aid 2 dla ofiar tsunami?

  Szefowie Millennium Stadium w walijskim Cardiff chcą wygrać wyścig z czasem. Planują zorganizować na piłkarskim stadionie koncert na rzecz ofiar tsunami jeszcze przed 22 stycznia. Listę potencjalnych gości otwierają U2, Coldplay, The Darkness i Franz Ferdinand.

 • Gwiazdy na rzecz ofiar tsunami

  Willie Nelson. Na scenie w "Austin Music Hall" pojawią się także m.in. Patty Griffin, Joe Ely, Alejandro Escovedo i Kelly Willis. Pomoc ofiarowali także muzycy z Wielkiej Brytanii. "Grief Never Grows(...), Franz Ferdinand i Coldplay. Koncert na rzecz ofiar miałby się odbyć przed 22 stycznia, gdyż później na stadionie zostanie położona murawa. Jedną z największych grup wśród turystów odpoczywających na...

 • "Harvey Weinstein nie był w tych wszystkich pokojach sam"

  Skandal Harveya Weinsteina, słynnego producenta filmowego oskarżonego o molestowanie seksualne kobiet, zatacza coraz szersze kręgi. Niemal każdego dnia ujawniają się kolejne jego ofiary, a kolejne osobistości Hollywood przyznają, że wiedziały o jego występkach.

 • Powstają dwa filmy o młodości papieża Franciszka

  We Włoszech powstają dwa filmy o młodości papieża Franciszka. Oba opowiadają o latach dyktatury wojskowej w Argentynie, gdy Jorge Bergoglio jako prowincjał zakonu jezuitów pomagał najuboższym i ofiarom prześladowań.

Dyskusje na temat: lista ofiar