• Informacje na temat:

  lista przebojów

Artykuły na temat: lista przebojów
 • "Czarna lista": Ryan Eggold lubi antybohaterów

  Redemption . A tego jeszcze nie wiem. Serial jest na razie w fazie embrionalnej. Czarna lista przeszła wiele zmian od momentu "poczęcia" do emisji odcinka pilotażowego. Cieszę się, że pracuję przy tym(...) czasie? - Gram na instrumentach i redaguję pewną rzecz. Na czym grasz? - Na gitarze i pianinie, ale tylko dla zabawy, nie zamierzam podbijać list przebojów. Ostatnio wkręciłem się też w piłkę...

 • Anglia: Święta tuż-tuż, czyli laureat "X Factor" na szczycie

  To już tradycja - w Wielkiej Brytanii w świątecznym notowaniu listy przebojów na szczycie zameldował się singel laureata programu "X Factor".

 • Najlepsze partie show-biznesu. Dlaczego wciąż są sami?

  Wydawać by się mogło, że bycie gwiazdą sprzyja powodzeniu w życiu osobistym. W końcu nic tak nie przyciąga jak sława i pieniądze. Nic bardziej mylnego. Lista tych, którzy wciąż nie posiadają swojej drugiej połówki jest dość bogata.

 • Siatkarska lista przebojów. Piosenki z meczów siatkówki

  Te piosenki już na zawsze będą kojarzyć się z triumfem naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata.

 • ..."Bezpieczeństwo", skomponowany przez Mariusza i Cypriana utwór, staje się popularny. Trafia nawet na listę przebojów wrocławskiego radia. Marysia zostaje...

 • George Ezra: "Wanted On Voyage" wciąż najpopularniejszym albumem na Wyspach

  George Ezra w dalszym ciągu przewodzi liście najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Brytyjczyk znalazł się na pierwszym miejscu po raz drugi z rzędu.

 • "Klan" wygrał w Opolu!

  ...konkurencji nie są li tylko śpiewającymi aktorkami, ale aktorkami i wokalistkami w jednym. Oto pełna lista uczestników konkursu "Serialowy Przebój Lata": 1. "Miłość nad rozlewiskiem" Aktorzy: Antoni Królikowski, Bartek Kasprzykowski, Sylwia Juszczak, Kasia Zielińska Wokalista: Robert Gawliński, Wilki Piosenka: "Nie stało się nic" 2. "Licencja na wychowanie" Aktorzy: Jolanta Fraszyńska...

 • Lista "Billboardu": Taylor Swift 11. tydzień na szczycie!

  Album "1989" Taylor Swift nie ma sobie równych. Płyta już po raz 11. znalazła się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych w USA.

 • "jakOni śpiewają" kurczy się

  Kurczy się lista uczestników programu "Jak oni śpiewają". W miniony weekend show opuściła Małgorzata Teodorska (26 l.), znana z serial u "Plebania".

 • Lista "Billboardu": Barbra Streisand przechodzi do historii!

  Barbra Streisand została pierwszym artystą w historii, który trafiał na szczyt listy "Billboardu" w sześciu kolejnych dekadach!

Zdjęcia na temat: lista przebojów
Wideo na temat: lista przebojów
 • Włodarczyk znów próbuje śpiewać!

  przebojów! Ma szansę?

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".