• Informacje na temat:

  listy bestsellerów

Artykuły na temat: listy bestsellerów
 • Książka Rusin bestsellerem

  ...?" plasuje się także na 6. Miejscu listy sprzedażowej empik.com i na 13. Księgarni internetowej Merlin. Już teraz widzimy, że coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu wydaje swoje poradniki czy też...

 • Indila na szczycie polskiej listy bestsellerów płytowych

  Album "Mini World" francuskiej wokalistki Indili po raz kolejny wylądował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • "Kontra: Świeża krew" na DVD

  ..."Kontra: Świeża krew" to kolejna odsłona serialu inspirowanego powieściami Chrisa Ryana - byłego żołnierza elitarnych oddziałów SAS oraz jednego z najpoczytniejszych pisarzy brytyjskich, którego książki nie znikają z list bestsellerów.

 • Alt-J na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów

  Po raz pierwszy w karierze zespół Alt-J, laureaci prestiżowej Mercury Prize, znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

 • Postanowienia noworoczne – mamy na nie rozwiązanie!

  Schudnę, popracuję nad rozwojem kariery, schudnę do lata i rzucę nałogi – to tylko niektóre z często długiej listy naszych postanowień noworocznych. Do czego chcemy dążyć? Jakie mamy cele, plany i marzenia? Jak możemy poprawić siebie i jakość swojego życia? Podejmując kolejne kroki z walką warto zasięgnąć porady eksperta.

 • Noel Gallagher na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów

  Czy to z Oasis, czy też solo - każdy kolejny album Noela Gallaghera ląduje na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

 • "rodzinka.pl": Nagrywa płytę dla... dzieci!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nagrywa płytę! Aktorka nie ma jednak zamiaru podbijać polskiego rynku muzycznego i szturmem zdobywać listy przebojów. Album, nad którym właśnie pracuje, przeznaczony będzie bowiem dla... dzieci!

 • George Ezra na czele brytyjskiej listy bestsellerów

  Trzy miesiące po wydaniu debiutanckiej płyty "Wanted On Voyage" George Ezra wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

 • Muzyczny sukces House'a

  Bluesowy album "Let Them Talk" znanego z roli doktora House'a Hugh Lauriego zadebiutował na 2. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych!

 • Taylor Swift z albumem "1989" na czele brytyjskiej listy bestsellerów

  Taylor Swift ze swoją najnowszą płytą "1989" wskoczyła na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających albumów w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia na temat: listy bestsellerów
Wideo na temat: listy bestsellerów
 • Listy od nieznajomego

  "Drogi Boazie, nie pytaj, kim jestem ani skąd cię znam. Często o tobie myślę. Czuję się trochę zakłopotany, siedząc przy moim biurku i pisząc do ciebie ten list, ale nie mam odwagi na nic więcej". Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.

 • Listy do Julii

  Gwiazda filmu "Mamma Mia!" Amanda Seyfried oraz Gael Garcia Bernal ("Babel", "Złe wychowanie", "Jak we śnie") w opowieści o miłości, która zaczęła się w mieście Romea i Julii - słonecznej Weronie. Sophie (Amanda Seyfried) i Victor (Gael Garcia Bernal) wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie - mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało...

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...