• Informacje na temat:

  listy poszukiwanych

Artykuły na temat: listy poszukiwanych
 • "Pomidor" z Firmy poszukiwany listem gończym

  Członek krakowskiej Firmy, Pomidor, poszukiwany jest listem gończym przez polską policję.

 • Muzyk South Blunt System poszukiwany listem gończym

  Michał Wilk, gitarzysta i założyciel nieistniejącego już projektu South Blunt System, jest poszukiwany listem gończym przez policję w Nysie.

 • Poszukiwany listem gończym?

  Twarz znanego z serii filmów o Harrym Potterze brytyjskiego aktora Robbiego Coltrane'a została wykorzystana przez nowozelandzką policję na liście gończym za 16-letnim włamywaczem.

 • Tomasz Chada poszukiwany listem gończym

  Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w Warszawie poszukują Tomasza Chady. Raper nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności.

 • Poszukiwana Natalie Portman!

  Natalie Portman, gwiazda "Czarnego łabędzia", znalazła się na szczycie listy najczęściej wyszukiwanych aktorów w serwisie IMDb.com. Drugie miejsce zajęła jej partnerka z planu filmu Darrena Aronofsky'ego - Mila Kunis.

 • "Rolnik szuka żony": Do kiedy można wysyłać listy?

  Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

 • Poszukiwania Makowieckiego

  ...postanowiłem poszerzyć swoje horyzonty - kończy myśl wokalista. Dodajmy, że pilotowany przez przebój "Nie jesteś sam" album "Ostatnie wspólne zdjęcie Bonnie & Clyde" zadebiutował na 30. miejscu listy bestsellerów płytowych w Polsce. Przeczytaj cały wywiad z Tomkiem Makowieckim . Zobacz teledyski wokalisty na stronach INTERIA.PL!

 • Poszukiwany numer jeden

  Kompilacja największych przebojów amerykańskiej piosenkarki Hilary Duff, zatytułowana "Most Wanted", zadebiutowała na pierwszym miejsce listy bestsellerów "Billboardu". Wciąż świetnie sprzedaje się płyta "The Emancipation Of Mimi" Mariah Carey, która pozostaje w pierwszej dziesiątce notowania już 19. tydzień z rzędu!

 • Weekend w kinie: Albumy i listy

  Siedem filmów wchodzi na ekrany polski kin w piątek, 10 listopada. Wśród premier są dwie polskie produkcje: dokument "Beksińscy. Album wideofoniczny" oraz trzecia część komediowej serii "Listy do M.", a także nowe dzieło George'a Clooneya "Suburbicon".

 • "Listy do M. 3" : Brak pomysłu na święta

  ...tutaj zabrakło. I ani gromada znanych aktorów w obsadzie, ani równie znane piosenki na ścieżce dźwiękowej za te absencje nie zadośćuczynią. 2/10 "Listy do M. 3" , reż. Tomasz Konecki, Polska...

Zdjęcia na temat: listy poszukiwanych
Wideo na temat: listy poszukiwanych
 • "M jak miłość": Odcinek 1300.

  Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę, na którą zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma dodatkowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta poszukiwany listem gończym: Arkadiusz Głowacki. Brat zabitego winą za jego śmierć obarcza właśnie Tomka. Tymczasem Marcin chce spędzić sylwestra z Julką, sekretarką Pawła. Wcześniej w biurze Chodakowskiego pojawia się jednak Iza.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1858.

  Stefan znajduje o poranku list od Walerii - żona informuje, że od niego odeszła i nie chce, żeby jej szukał. W pogodzenie Górków angażują się Tolek i Amelia. Klara nie może skupić się na pisaniu ze względu na obecność w domu ekipy filmowej. W poszukiwaniu weny twórczej, przenosi się do kawiarni, gdzie spotyka pisarza Waldemara Kniewskiego, tego samego, który na rozdaniu nagród literackich urządził jej scenę. Oliwka i Kajtek kontynuują wyprzedaż garażową w sieci i zastanawiają się, kto kryje...