• Informacje na temat:

  listy uczestniczek

Artykuły na temat: listy uczestniczek
 • "Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

  Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.

 • "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nowej edycji wzbudza kontrowersje

  Mimo że do kolejnej edycji "Rolnika..." jeszcze kilka miesięcy, produkcja zdradziła sylwetki osób, którzy mają szansę pojawić się w programie. Wśród kandydatów do miłosnego show widzowie poznali Joannę. Zdaniem fanów programu kobieta jednak może mieć spore problemy w odnalezieniu miłości... Stawia za duże wymagania?

 • "Rolnik szuka żony 4": Kolejna uczestniczka opuszcza program!

  "Myślę, że nie czuję do ciebie tego, czego byś oczekiwał" - powiedziała Renata zaskoczonemu Mikołajowi i opuściła program. Co jeszcze działo się w siódmym odcinku "Rolnik szuka żony 4"?

 • "Rolnik szuka żony": Znamy wygląd uczestniczki show!

  ...uczestników. Dopiero ci, którzy napiszą listy do szukających drugich połówek uczestników show, zadecydują o tym, kto pozostanie w programie na dłużej. źródło: TVP/x-news Pilotażowy odcinek specjalny(...) zaplanowana jest od września 2015. Po emisji odcinka, producenci programu czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś uczestników. Cała korespondencja zostanie dostarczona...

 • Kasia Grzesiek, finalistka "Must Be The Music" debiutuje (teledysk "List z nieba")

  Do sieci trafił debiutancki teledysk Kasi Grzesiek, finalistki czwartej edycji "Must Be The Music".

 • "Rolnik szuka żony": Diana przeszła metamorfozę

  Diana, uczestniczka 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Seweryna. Po zakończeniu produkcji TVP kobieta stała się aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się właśnie metamorfozą. Sprawdźcie, jak wygląda!

 • "Mam talent": Kim jest Klaudia Jóźwiak? Zobacz fragment odcinka!

  ...serducha bardzo Wam dziękuję za ten pozytywny odbiór. Nie przeszłam do dalszych etapów programu, ale 'The Voice Of Poland 9' zaliczam do listy spełnionych marzeń" - pisała wtedy na Instagramie(...) poprzednich odcinkach programu TVN pojawiło się sporo głosów, że śpiewający uczestnicy mają inne programy dla wokalistów. "Kolejny przycisk dla wokalisty. Ten program schodzi na psy. Powinien...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Gwiazdy "Big Brothera" wspominają Janusza Dzięcioła

  ...do Sejmu jako bezpartyjny kandydat z listy PSL. Za kilka dni miał obchodzić 66. urodziny...

 • "Rolnik szuka żony 4". Małgorzata opublikowała zdjęcia synka!

  Z okazji święta wszystkich mam jedna z ulubionych uczestniczek show "Rolnik szuka żony" - Małgorzata - postanowiła podzielić się z fanami najnowszymi zdjęciami jej synka. Kadry, na których rolniczka pozuje z Rysiem, rozczuliły internautów.