• Informacje na temat:

  listy ulubionych

Artykuły na temat: listy ulubionych
 • Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami

  Radio Kampus zdobyło listę ulubionych utworów byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Znaleźli się na niej m.in. Ray Charles, Łona i Webber oraz zięć polityka Kuba Badach.

 • Ulubiona Gwen Stefani

  Amerykańska gwiazda pop Gwen Stefani znajduje się na 1. miejscu listy najchętniej oglądanych klipów w INTERIA.PL.

 • ​Piotr Machalica i jego ulubione piosenki Wojciecha Młynarskiego

  "Taka piosenka, taka ballada", "Nie ma jak u mamy", "Jeszcze w zielone gramy" - to tylko niektóre z przebojów z płyty Piotra Machalicy "Mój ulubiony Młynarski". Album ukaże się 25 października.

 • Piotr Machalica nagrał płytę "Mój ulubiony Młynarski": Wiele tekstów mnie dotyka

  - Stawiałem się w życiu i - jak pisał Młynarski - były z tego same korzyści - powiedział PAP Piotr Machalica. Właśnie ukazała się jego płyta "Mój ulubiony Młynarski". "Zbierałem się do niej całe życie" - stwierdził aktor.

 • Utalentowane "dwudziestki"! Wybierz swoją ulubioną amerykańską wokalistkę

  ...w musicalu "13". W 2013 roku, w wieku 20 lat, Amerykanka zadebiutowała albumem "Yours Truly". Płyta utrzymana w stylistyce R&B i pop dotarła na szczyt listy "Billboardu". Dyskografię Ariany Grande zamyka(...) artystów. Zadebiutowała w 2014 roku EP-ką "Room 93". W sierpniu następnego roku ukazał się jej pierwszy album "Badlands", który w pierwszym tygodniu trafił na drugie miejsce listy "Billboardu". Płytę...

 • Ulubiona serialowa gwiazda

  Channel. Wydano też z wielkim handlowym sukcesem płyty z zapisem piosenek wykorzystanych w serialu (obie znalazły się na pierwszej pozycji listy Billboardu) oraz płytę koncertową Miley Cyrus, a także...

 • "Ulubiony barman muzyków"

  ...amerykańskiej listy bestsellerów płytowych magazynu "Billboard", były tematami rozmowy Artura Wróblewskiego z liderem i wokalistą zespołu.

 • Ulubione albumy "Playboya"

  Jak co roku popularny magazyn dla panów przyznał wyróżnienia najlepszym - według czytelników - artystom 2007 roku.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Wybierz swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady XXI wieku!

  Początek XXI wieku w muzyce to m.in. czas popu, tanecznych teledysków i kultowej stacji MTV, dzięki której globalny sukces odniosły takie nastoletnie wówczas gwiazdy jak Britney Spears czy Christina Aguilera . Poniżej zebraliśmy 17 wokalistek, których przeboje podbijały listy przebojów na całym świecie. Co ciekawe, mimo że popularność niektórych z nich już nie jest na tak wysokim...

Zdjęcia na temat: listy ulubionych
Dyskusje na temat: listy ulubionych