• Informacje na temat:

  liszewski disco

Artykuły na temat: liszewski disco
 • Gwiazdy disco polo uziemione. Co obecnie robią Liszewski, Martyniuk i Miller?

  Zenek Martyniuk, Marcin Miller oraz Radosław Liszewski zdradzili "Super Expressowi", czym zajmują się na co dzień podczas pandemii koronawirusa.

 • Radek Liszewski: 40-letni książę disco polo

  ...​Wylansował jeden z największych polskich hitów ostatnich lat, skakał do wody, zagrał też w filmie "Disco Polo". Radek Liszewski z zespołu Weekend 18 maja kończy 40 lat.

 • Weekend: Rockowy Radek Liszewski

  Znany jako lider discopolowej grupy Weekend wokalista Radek Liszewski zaskoczył umiejętnościami gry na perkusji, w dodatku w bardziej rockowych klimatach.

 • "Disco polo - 25 lat później": Wielki jubileusz

  Szaleństwo na punkcie tej muzyki zaczęło się ćwierć wieku temu! Z tej okazji Marcin Miller zabierze fanów do krainy disco polo.

 • MiłyPan i "Ale kot". To będzie nowy przebój disco polo?

  Pod prawdziwym nazwiskiem Piotr Kołaczyński próbował swoich sił w talent show "Disco Star" . Wówczas jednak zasiadający w jury Czadoman , Radek Liszewski ( Weekend ) i Magda Narożna ( Piękni i Młodzi ) nie przepuścili go dalej. Na scenie discopolowej jako MiłyPan zadebiutował w połowie 2018 r. piosenką "Królowa". W ciągu niespełna dwóch lat od premiery teledysk do tego utworu...

 • Radosław Liszewski: Nie planujemy nowej płyty

  ...2018 rok to dla grupy Weekend przede wszystkim koncerty, także zagraniczne. Zespół zagra m.in. dla Polonii w USA i Kanadzie. Radosław Liszewski i jego koledzy zamierzają ponadto, jak co roku, opublikować dwa nowe single, które już czekają na premierę. Na kolejny krążek Weekendu fani będą musieli jednak poczekać.

 • Jak 13 lat temu wyglądał Radek Liszewski z zespołu Weekend?

  Jeszcze kilkanaście lat temu Radek Liszewski był jednym z wielu wokalistów disco polo, dziś jest gwiazdorem gatunku, którego teledyski biją rekordy, a koncerty wyprzedają się na pniu.

 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.

 • "Taniec z Gwiazdami" z gwiazdami disco polo

  Tego w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo. Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG zaśpiewają swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 • Adam Kraśko i Radek Liszewski (Weekend) razem?

  Szykuje się gwiazdorski duet w disco polo - znany z programów "Rolnik szuka żony" i "Celebrity Splash" Adam Kraśko nawiązał współpracę z Radkiem Liszewskim z grupy Weekend (przebój "Ona tańczy dla mnie").

Wideo na temat: liszewski disco
 • Marcin Miller w programie "Kocham Cię, Polsko!"

  rozśpiewani panowie - Radosław Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo(...)"Jestem w tym programie już trzeci raz. Disco polo awansuje w mediach" - powiedział Marcin Miller w rozmowie z Anną Zając z Interii. "To jest program, gdzie wszyscy powinni się bawić, a nie

 • Ekipa "Pierwszej randki" w "Kocham Cię, Polsko!"

  ", czyli Aleksandra Mackiewicza i dwie panie - Paulinę Sobotkę i Magdalenę Jaroszewicz. W drugiej znaleźli się rozśpiewani panowie - Radosław Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo opiekować się będzie Tomasz Kammel. Ekipą "Pierwszej randki" zajmie się Antek Królikowski.

 • Czadomen w "Kocham Cię, Polsko!"

  Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo opiekować się będzie Tomasz Kammel