• Informacje na temat:

  liszewski disco polo

Artykuły na temat: liszewski disco polo
 • Gwiazdy disco polo uziemione. Co obecnie robią Liszewski, Martyniuk i Miller?

  Zenek Martyniuk, Marcin Miller oraz Radosław Liszewski zdradzili "Super Expressowi", czym zajmują się na co dzień podczas pandemii koronawirusa.

 • "Disco polo - 25 lat później": Wielki jubileusz

  Szaleństwo na punkcie tej muzyki zaczęło się ćwierć wieku temu! Z tej okazji Marcin Miller zabierze fanów do krainy disco polo.

 • MiłyPan i "Ale kot". To będzie nowy przebój disco polo?

  Pod prawdziwym nazwiskiem Piotr Kołaczyński próbował swoich sił w talent show "Disco Star" . Wówczas jednak zasiadający w jury Czadoman , Radek Liszewski ( Weekend ) i Magda Narożna ( Piękni i Młodzi ) nie przepuścili go dalej. Na scenie discopolowej jako MiłyPan zadebiutował w połowie 2018 r. piosenką "Królowa". W ciągu niespełna dwóch lat od premiery teledysk do tego utworu...

 • Radek Liszewski: 40-letni książę disco polo

  ...​Wylansował jeden z największych polskich hitów ostatnich lat, skakał do wody, zagrał też w filmie "Disco Polo". Radek Liszewski z zespołu Weekend 18 maja kończy 40 lat.

 • "Taniec z Gwiazdami" z gwiazdami disco polo

  Tego w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo. Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG zaśpiewają swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Górą disco polo

  Jak bawią się gwiazdy disco polo do własnych przebojów? Widzowie telewizyjnej Dwójki mieli okazję przekonać się o tym w siódmym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!".

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • Weekend: Rockowy Radek Liszewski

  Znany jako lider discopolowej grupy Weekend wokalista Radek Liszewski zaskoczył umiejętnościami gry na perkusji, w dodatku w bardziej rockowych klimatach.

 • MiłyPan i "Małolatki". Zobacz teledysk nowej gwiazdy disco polo

  Pod prawdziwym nazwiskiem Piotr Kołaczyński próbował swoich sił w talent show "Disco Star" . Wówczas jednak zasiadający w jury Czadoman , Radek Liszewski ( Weekend ) i Magda Narożna ( Piękni i Młodzi ) nie przepuścili go dalej. Na scenie discopolowej jako MiłyPan zadebiutował piosenką "Królowa". W ciągu pięciu miesięcy od premiery teledysk do tego utworu zanotował ponad 23 mln odsłon...

 • 25 lat Polsatu: Czterej "tenorzy" disco polo w akcji

  To był jeden z muzycznych przebojów gali 25-lecia Polsatu - na jednej scenie wystąpili razem czterej "tenorzy" disco polo.

Wideo na temat: liszewski disco polo
 • Marcin Miller w programie "Kocham Cię, Polsko!"

  rozśpiewani panowie - Radosław Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo(...)"Jestem w tym programie już trzeci raz. Disco polo awansuje w mediach" - powiedział Marcin Miller w rozmowie z Anną Zając z Interii. "To jest program, gdzie wszyscy powinni się bawić, a nie

 • Czadomen w "Kocham Cię, Polsko!"

  Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo opiekować się będzie Tomasz Kammel

 • Ekipa "Pierwszej randki" w "Kocham Cię, Polsko!"

  ", czyli Aleksandra Mackiewicza i dwie panie - Paulinę Sobotkę i Magdalenę Jaroszewicz. W drugiej znaleźli się rozśpiewani panowie - Radosław Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona". Drużyną muzyków disco polo opiekować się będzie Tomasz Kammel. Ekipą "Pierwszej randki" zajmie się Antek Królikowski.