• Informacje na temat:

  liszowska i milioner

Artykuły na temat: liszowska i milioner
 • Liszowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Joanna Liszowska nadal gra w serialu "Przyjaciółki", ale kiedy w Polsacie pojawił się "Taniec z gwiazdami", straciła pracę jako jurorka show "Got to dance".

 • Liszowska rozkapryszoną celebrytką

  Joanna Liszowska jest rozkapryszoną celebrytką! Oczywiście tylko w serialu "Na Wspólnej" . Zagra w nim Anitę Wrzos - gwiazdę telenoweli, która uwielbia błyszczeć za wszelką cenę i do perfekcji opanowała sztukę manipulacji.

 • "Milionerzy": Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk w pytaniu za pół miliona złotych!

  W specjalnych odcinkach "Milionerów" pojawiły się gwiazdy filmu "Całe szczęście". Zmagania aktorów można było oglądać 20 i 21 marca na antenie TVN. Jak poradzili sobie z pytaniami?

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Liszowska: Stawia na karierę w Szwecji?

  Liszowska ze zdwojoną siłą uczy się też szwedzkiego. Czy ma szansę na karierę aktorską po drugiej stronie Bałtyku? Niewykluczone. Wszak świetnie odnalazła się tam Małgorzata Pieczyńska, która w latach 80. wyjechała za mężem, biznesmenem Gabrielem Wróblewskim, do Sztokholmu. Dziś gra w Polsce i w Szwecji w teatrze, filmach, serialach, ani trochę nie żałując odważnej decyzji sprzed lat. Liszowska teraz...

 • Życiowa rola Liszowskiej?

  Już niedługo Joanna Liszowska zostanie żoną bogatego biznesmena. Na razie w podobnej roli sprawdza się na scenie.

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.

 • Jak się cieszy, to pełną piersią

  Tak jak z poprzednim dzieciaczkiem, teraz też w sposób naturalny i powolutku będę wracać do aktywności zawodowej - mówiła Joanna Liszowska we wrześniu, kiedy przyjechała na nagranie "Got to dance". Twierdziła, że czuje się bardziej na wakacjach niż w pracy. Teraz jednak wir zawodowych zobowiązań wciągnął ją już całkowicie.

 • Jak żyć eko i być sexy?

  ..."Zdrowie na widelcu". - Nie chcemy nikogo swatać! - śmieje się Joanna Liszowska - Ale pokazujemy, co można zrobić, żeby kogoś poznać - zdradza aktorka, prywatnie szczęśliwa żona szwedzkiego milionera(...)Od października Iza Miko będzie nas uczyć, jak założyć ogródek na balkonie, Anna Guzik - jak dobrze zjeść i nie przytyć, a Joanna Liszowska pomoże samotnym Polkom zyskać pewność siebie i umówić się...

 • Co nas czeka jesienią w telewizji?

  ...i finaliści poprzednich edycji, m.in. Joanna Liszowska, Piotr Polk i Agnieszka Włodarczyk. Jury nie ulegnie zmianie, ponieważ producentom udało się namówić do sędziowania Edytę Górniak. Zmieni się za to(...)" prowadzoną przez Katarzynę Cichopek i "Najśmieszniejsze momenty świata" z Krzysztofem Respondkiem. Z kolei stacja TVN pokaże "Milionerów", "Łapać złodzieja", "Kubę Wojewódzkiego" i "Szymon Majewski Show". Nie...

Zdjęcia na temat: liszowska i milioner
Dyskusje na temat: liszowska i milioner