• Informacje na temat:

  liszowska małgorzata

Artykuły na temat: liszowska małgorzata
 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Liszowska: Kobieta-wulkan

  Joanna Liszowska jesienią pojawi się w trzech produkcjach telewizji Polsat m.in. w nowym serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra w nim jedną z głównych ról - Patrycję, kobietę-wulkan.

 • "Przyjaciółki": Liszowska bierze ślub

  Trwają właśnie zdjęcia do kolejnej serii popularnego serialu "Przyjaciółki". Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) ponownie zewrą przyjacielskie szyki i będą mogły na siebie liczyć.

 • Joanna Liszowska: Bądźmy sobą!

  Joanna Liszowska opowiada, jak rozpoznaje taneczny talent i co się, jej zdaniem, liczy na scenie.

 • Liszowska szaleje w "Przyjaciółkach"

  Mówi się, że Joanna Liszowska to kobieta wulkan, energetyczna i przebojowa. Czy taka właśnie będzie w najnowszym serialu Polsatu "Przyjaciółki"? Podczas spotkania klasowego, które odbędzie się na statku, Patrycja (Joanna Liszowska) da się ponieść chwili i zaszaleje na parkiecie.

 • "Przyjaciółki": Liszowska o karierze

  ...- Nie wyobrażam sobie życia bez moich maluszków. Zawsze chciałam mieć męża i dzieci. Może dla nich nawet zakończyć karierę - przyznaje Joanna Liszowska, gwiazda "Przyjaciółek". Chcecie wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu?

 • Liszowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Joanna Liszowska nadal gra w serialu "Przyjaciółki", ale kiedy w Polsacie pojawił się "Taniec z gwiazdami", straciła pracę jako jurorka show "Got to dance".

 • Joanna Liszowska pełna nowej energii

  Joanna Liszowska po urodzeniu swojej drugiej córki, weszła na plan serialu "Przyjaciółki", który już w marcu pojawi się na ekranach telewizorów. "Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby trzecia seria była pełna energii" - wyznała aktorka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Liszowska: Stawia na karierę w Szwecji?

  Liszowska ze zdwojoną siłą uczy się też szwedzkiego. Czy ma szansę na karierę aktorską po drugiej stronie Bałtyku? Niewykluczone. Wszak świetnie odnalazła się tam Małgorzata Pieczyńska, która w latach 80. wyjechała za mężem, biznesmenem Gabrielem Wróblewskim, do Sztokholmu. Dziś gra w Polsce i w Szwecji w teatrze, filmach, serialach, ani trochę nie żałując odważnej decyzji sprzed lat. Liszowska teraz...

Zdjęcia na temat: liszowska małgorzata
Wideo na temat: liszowska małgorzata
 • "Przyjaciółki": Premiera 12. sezonu

  W nowych odcinkach „Przyjaciółek” emocji nie zabraknie. Po raz pierwszy w historii serialu wejdziemy w świat Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) aż półtora roku później! Czy życie bohaterek zmieniło się diametralnie? Link do materiału wideo: we.tl/t-WTQZ5pD9NT

 • "Przyjaciólki": Powrót na ekrany! Co wydarzy się w serialu?

  Nie jest tajemnicą, że Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) nie przepadają za Wiktorem (Paweł Deląg). Natomiast Patrycja (Joanna Liszowska) kocha(...) Patrycja (Joanna Liszowska) czuje, że dziewczyny nie akceptują jej decyzji. Patrycja nie może już dłużej tego znieść i dochodzi do potwornej awantury! A świadkiem tej eksplozji emocji będzie Wika (Roma

 • "Przyjaciółki": Wika zdradza sekret Patrycji!

  Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) spotykają się na kolacji u Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Do dziewczyn dołącza również Patrycja (Joanna Liszowska) i Wika (Roma Gąsiorowska), która sprytnie się wprosiła. Zuza uważa, że Wika ma zły wpływ na całą grupę. Dorota przygotowała nie lada niespodziankę przyjaciółkom! Zaprosiła japońskiego szefa

Dyskusje na temat: liszowska małgorzata
 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  tylko wspaniała, KOBIECA pani Liszowska powinna być obsadzona w tej roli

 • Patrycja (Joanna Liszowska)

  "Przyjaciółki" Nowy Serial odc.2 bardzo mi się podobał powinni nakręcić sezon 2. "Przyjaciółki" to jest najlepszy serial na świecie i zbija wszystkie seriale. Bardzo dobra obsada. Najbardziej podoba mi się Inga Gruszewska (Małgorzata Socha.) i też podoba mi się Dorota (Agnieszka Sienkiewicz.)

 • Re: "Beverly Hills 90210": Metryki pełne kłamstw

  W Polsce w serialu "I kto tu rządzi" Elżbieta Słoboda gra matkę Małgorzaty Foremniak, różnica wieku między aktorkami 8 lat. W "Przyjaciółkach" Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha graja koleżanki, które chodziły do jednej klasy, a są odpowiednio z roczników 1974, 1976, 1978 i 1980.

 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Zostala bezrobotna nie z powodu domniemanej ciazy a z powodu beztalencia!Nigdzie jej nie chca!!!!!Teraz bedzie ,tak Liszowska czy Socha kupczyc brzuchem,zeby zarobic!

 • Re: Jej facet będzie miał romans z inną?

  Patrycja (Joanna Liszowska)w serialu--nie ma u nich miłości,powinna zmienic partnera i wtedy zajśc w wymarzona ciążę Zuza (Anita Sokołowska) obecny partner zupełnie do niej nie pasuje! pozwólcie(...) tata zobaczy na czym polega"prawdziwe życie", wyznaczyć zakres jego obowiązków i lekcewazyć sprzeciw Inga (Małgorzata Socha) supe postawa! tak trzymac pomimo tylu stresów trzyma sie dzielnie ! super