• Informacje na temat:

  literacki talent

Artykuły na temat: literacki talent
 • Alicia Vikander: Szwedzki talent

  ...organizacji zrzeszającej pielęgniarki i wolontariuszy niosących pomoc na froncie. Obraz, podobnie jak literacki oryginał, stanowił swoiste świadectwo mrocznych, wojennych czasów. Akcję zaś przedstawiał...

 • Jestem smutna i nie mam talentu

  ..."You Have A Power On Me". "Poznasz mnie przez moje piosenki / Usłyszysz o moim złamanym sercu, obawach i smutku / Wychwycisz wszystkie wpadki i mój brak talentu / Mam nadzieję, że nie znienawidzisz mnie...

 • Masz talent? Podziel się nim i wykorzystaj swoją szansę na sukces!

  Jesteś utalentowany muzycznie i marzysz o karierze scenicznej? A może piszesz wiersze i opowiadania, ale trafiają one głównie do szuflady? Niezależnie od tego, jaką masz pasję, jeśli chcesz zostać doceniony, powinieneś się nią dzielić. A przykłady wielu znanych artystów pokazują, że coraz łatwiej jest to robić. Dziś, aby pomóc własnemu szczęściu, wystarczy tylko talent i… dostęp do internetu.

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  Oboje byli sławni i mieli status gwiazd. W niej podziwiano urodę i seksapil, jego ceniono za intelekt i literacki talent. Związek Marilyn Monroe i Arthura Millera pełen był wielkiej namiętności oraz burz.

 • 10. Festiwal Twórczości Korowód już wkrótce

  Fundacja Piosenkarnia Anny Treter zaprasza na 10 edycję Festiwalu Twórczości Korowód, która będzie miała szczególnie uroczysty, jubileuszowy charakter. Na scenach festiwalu pojawi się cały korowód wybitnych artystów i twórców, a także młodych talentów muzycznych i literackich.

 • Claudia Cardinale: Bolesny sekret młodości

  Claudia Cardinale mówiła, że uroda pozwoliła jej postawić pierwsze kroki na drodze kariery, ale gdyby nie miała talentu aktorskiego, zakończyłaby ją po kilku latach i popadła w zapomnienie. Nie miała łatwego życia, przez 19 lat wprowadzała w błąd opinię publiczną, żeby ukryć bolesny sekret młodości.

 • Muniek Staszczyk (T.Love): Apokalipsa do tańca

  Podzielona Polska, internetowy hejt i talent show - w rozmowie z Muńkiem Staszczykiem ciekawych tematów nie brakowało. "Ludzie, opamiętajcie się trochę" - apeluje wokalista grupy T.Love.

 • Sheryl Crow naśladuje Madonnę

  Wygląda na to, że Sheryl Crow zamierza wzorować się na ostatnich poczynaniach Madonny. Co ciekawe, nie chodzi tu o naśladownictwo w obrębie działalności muzycznej, lecz literackiej.

 • "Opowieść o miłości i mroku" : Natalie Portman mierzy się z depresją

  Trzeba odwagi i tupetu, by w swoim debiucie reżyserskim porwać się na adaptację wybitnej powieści Amosa Oza, regularnego kandydata do literackiego Nobla. Tych Natalie Portman nie zabrakło. Ale trzeba też talentu i doświadczenia, żeby ciężar takiej literatury udźwignąć. A to drugie aktorka musi dopiero zdobyć.

 • Najpierw padł tytuł. "Skowyt. Dzieło w toku". Kilka dni później cały świat literacki obiegła wiadomość: "Zaczęło się!". * * * Człowiekiem z brodą był Allen Ginsberg, jeden z największych fermenciarzy w świecie literatury. Członek literackiego ugrupowania, które nazwano beat generation. * * * Dwanaście lat później siedziałem na murku okalającym skwer przy hotelu "Bristol". Miałem długie kudły...

Dyskusje na temat: literacki talent
 • Re: TVN chwali się wynikami

  Spokojna jeśli jesteś zainteresowana to zapraszamy do Warszawy Na ich oficjalnej stronie napisali - "Pożar w Burdelu" to polski kabaret polityczno-literacki reagujący na współczesne wydarzenia(...) doceniłaś ich talent wysublimowany humor społeczny.