• Informacje na temat:

  liv tyler zdjęcia

Artykuły na temat: liv tyler zdjęcia
 • Liv Tyler widzi "Obcych"

  Liv Tyler "Armageddon" wystąpi w filmie "Strangers" w reżyserii Bryana Bertino, który napisał również scenariusz do tego thrillera - czytamy w "The Hollywood Reporter".

 • Liv Tyler w sequelu "Hulka"

  Liv Tyler ( "Władca Pierścieni" ) zastąpi Jennifer Connelly ( "Krwawy diament" ) w kontynuacji filmu "Hulk" .

 • ​70. urodziny Stevena Tylera: Liv Tyler złożyła ojcu życzenia

  Córka Stevena Tylera, aktorka Liv Tyler, złożyła ojcu życzenia z okazji 70. urodzin, które lider Aerosmith obchodził 26 marca.

 • Liv Tyler w thrillerze

  Liv Tyler zagrała główną rolę w opartym na faktach amerykańskim thrillerze Bryana Bertino "Nieznajomi". Do polskich kin film trafi 12 września...

 • Rodzinna Liv Tyler

  Liv Tyler ( "O czym marzą faceci" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Casey Affleck ( "Gerry" ) zagrają główne role w filmie "Lonesome Jim". Obraz będzie komediodramatem skupiającym się na losach pewnej dysfunkcjonalnej rodziny. Za kamerą stanie ceniony aktor i reżyser Steve Buscemi ( "Ghost World" , "Gniazdo os" ).

 • Liv Tyler w dramacie o WTC

  Kolejne gwiazdy prowadzą rozmowy w sprawie przystąpienia do obsady filmu "Reign O'er Me", opowiadającego o tragedii WTC. Blisko podpisania umowy są: Saffron Burrows ( "Troja" ), Jada Pinnkett Smith ( "Matrix" ) oraz Liv Tyler ( "Władca pierścieni" ) - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Martin Scorsese chce Liv Tyler

  Wybitny hollywoodzki twórca Martin Scorsese ( "Ostatnie kuszenie Chrystusa" , "Po godzinach") zauroczony osobą Liv Tyler ( "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) postanowił, że w jego następnym filmie aktorka musi zagrać główną rolę. Młoda gwiazda wcieli się w Bette Page, najsłynniejszą w latach 50. amerykańską modelkę.

 • Oszukany "Władca Pierścieni"

  Pewien miłośnik filmowej wersji trylogii Tolkiena padł ofiarą oszustów. Fan, który za jeden z kostiumów Liv Tyler, wcielającej się w Arwenę w przebojach "Drużyna Pierścienia" , "Dwie Wieże" , "Powrót Króla" , zapłacił ponad 14 tysięcy funtów, dowiedział się ostatnio, że jest to falsyfikat.

 • "Władca pierścieni" po celtycku

  Liv Tyler ("Ukryte pragnienia", "O czym marzą faceci" ) i Cate Blanchett ( "Utalentowany pan Ripley" , "Dar" ), które występują w filmie "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia", musiały przed rozpoczęciem zdjęć nauczyć się specyficznego języka i posługiwać się nim na planie. Amerykańskie aktorki w produkcji Petera Jacksona grają elfy.

 • Przyjęcie u "Władcy pierścieni"

  W grudniu ubiegłego roku, po wielomiesięcznej wyczerpującej pracy, reżyser Peter Jackson i aktorzy - Liv Tyler, Sean Bean, Ian Mckellen i Elijah Wood, uroczyście uczcili zakończenie zdjęć. W przyjęciu uczestniczyło wielu gości, występowały miejscowe grupy muzyczne, a wszyscy byli przebrani w kostiumy zainspirowane "Władcą pierścieni". Niektóre z nich zaprojektowano specjalnie na tę okazję...