• Informacje na temat:

  liza

Artykuły na temat: liza
 • Liza Minnelli nie zamierza oglądać "Judy", filmu o swojej matce

  Rola w filmie "Judy" to dla Renée Zellweger triumfalny powrót na aktorskie szczyty. Wcieliła się w nim w postać gwiazdy Hollywood - Judy Garland i 9 lutego może dostać za tę kreację drugiego w karierze Oscara. Grą Zellweger zachwycają się fani i inne gwiazdy kina. Poza jedną. Liza Minelli, która jest córką Garland, w rozmowie z "Variety" poinformowała, że nie ma zamiaru oglądać filmowej biografii...

 • ​Liza Minnelli: Ulubienica Ameryki

  ...​Liza Minnelli, pamiętna Sally Bowles z filmu "Kabaret", wielokrotnie wybierana ulubioną amerykańską aktorką, kończy w sobotę 70 lat. Minnelli, córka znanej aktorki musicalowej Judy Garland i hollywoodzkiego reżysera Vincente'a Minelliego, pierwsze doświadczenia aktorskie zaczęła zdobywać bardzo wcześnie - już jako dwulatka wystąpiła u boku swojej matki w obrazie "Dziewczyna z Chicago".

 • Liza Minnelli w szpitalu

  Liza Minnelli ("Kabaret", "New York, New York" ) została w poniedziałek rano, 27 grudnia, przewieziona do jednego ze szpitali na Manhattanie. Aktorka spadła z łóżka w swej rezydencji, poinformowała policja.

 • Liza Minelli: 60. urodziny

  Liza Minnelli, pamiętna Sally Bowles z filmu "Kabaret", wielokrotnie wybierana ulubioną aktorką w USA, skończy w niedzielę, 12 marca, 60 lat. Minnelli, córka znanej aktorki musicalowej Judy Garland, pierwsze doświadczenia aktorskie zaczęła zdobywać bardzo wcześnie - kiedy miała dwa lata po raz pierwszy wystąpiła przed u boku swojej matki w obrazie "In the Good Old Summertime".

 • Liza Minnelli: Pocieszenia szukała w alkoholu i antydepresantach

  ...domu. Po swojej matce, słynnej aktorce Judy Garland, Liza odziedziczyła fantastyczne zdolności wokalne i aktorskie oraz wierną miłość fanów. Kochali ją tak bardzo, że błagając o kolejny koncert(...) dzieciństwa - jej mama raz po raz trafiała na oddziały odwykowe, dostawała ataków szału. Uwielbiana przez tłumy, swoim dzieciom nie potrafiła okazać serca. A jednak Liza, która zadebiutowała przed kamerami...

 • Hiphopowa Liza Minelli

  To może być spory wstrząs zarówno dla fanów hip hopu, jak i dla admiratorów Lizy Minelli. 57-letnia gwiazda musicalu "Cabaret" chce spróbować swych sił jako raperka. Ma jej w tym pomóc jej przyjaciółka, Mary J. Blige.

 • Liza Minnelli wróci na scenę

  Aktorka i piosenkarka Liza Minnelli wróci do występowania po tym, jak w grudniu zasłabła na scenie w Szwecji - poinformował jej prawnik.

 • Liza Minelli we współczesnym "Kabarecie"

  Liza Minelli ( "New York, "New York" ) planuje swój spektakularny powrót na wielki ekran. Pomóc w tym ma napisany przez nią scenariusz z główną rolą przeznaczoną dla 60-letniej już gwiazdy.

 • Nicole Kidman jak Liza Minnelli

  Nicole Kidman ( "Inni" , "Dziewczyna na urodziny" ) ma wcielić się w remake'u "Kabaretu", klasycznego obrazu Boba Fosse'a z 1972 roku, w Sally Bowles. Rolę kabaretowej piosenkarki w pierwowzorze zagrała Liza Minnelli.

 • Liza Minelli wraca na plan filmowy

  Słynna amerykańska aktorka i piosenkarka Liza Minelli zamierza wrócić na plan filmowy. Tę informację przekazał mediom narzeczony gwiazdy, producent David Gest. 56-letnia aktorka miała od kilku miesięcy poważne problemy zdrowotne, co stawiało pod dużym znakiem zapytania jej dalszą karierę filmową.

Zdjęcia na temat: liza
Wideo na temat: liza
 • Netflix: Zapowiedź serialu "GLOW"

  "GLOW" to najnowszy serial Netflixa. Produkcja powstała na podstawie programu z lat 80. "GLOW" to historia, której bohaterką jest Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotna aktorka. Aby zostać gwiazdą postanawia zająć się wrestlingiem. Twórcami serialu są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”); producentami wykonawczymi: mi.n Jenji Kohan („Orange Is the New Black"). Premiera: 23 czerwca.

 • "Glee" u "Simpsonów"

  Już wkrótce Lea Michele, Amber Riley i Cor Monteith nabiorą żółtych kolorów by wystąpić w premierowym odcinku nowego sezonu kreskówki. To nowy pomysł telewizji Fox by zwiększyć oglądalność serialu o Homerze Simpsonie i jego rodzinie. Jak wcześniej udało się ustalić, Riley, Michele i Monteith zdubbingują obozowiczów, którzy pomogą małej Lizie w rozwinięciu jej kreatywności, po tym jak Marge wyśle ją na tygodniowy obóz artystyczny. "Simpsonowie" są najdłużej utrzymującym się serialem...

Dyskusje na temat: liza