• Informacje na temat:

  lohan młoda

Artykuły na temat: lohan młoda
 • Nieodpowiedzialna Lohan

  Lindsay Lohan zachowuje się podobno w mocno nieodpowiedzialny sposób na planie swojego nowego filmu "Georgia Rule" ("Twarda sztuka"). Dwudziestoletnia awanturniczka została publicznie skrytykowana przez reżysera Jamesa G. Robinsona, który w ten sposób chce przywołać ją do porządku.

 • Lindsay Lohan straciła pracę!

  Producenci następnego filmu z niesforną Lindsay Lohan zrezygnowali ostatecznie z projektu. Powodem są obawy o zachowanie młodej aktorki na planie i możliwe przez to komplikacje.

 • Zaręczyny Lindsay Lohan?

  Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ), niesforna młoda gwiazda Hollywood, może wkrótce stać się częścią rodziny bogatego Harry'ego Mortona. Plotki głoszą, że Morton, z którym od jakiegoś czasu spotyka się aktorka, zakupił właśnie pierścionek zaręczynowy.

 • Lohan u Altmana

  Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Wredne dziewczyny" ) dołączyła do obsady filmu "A Prairie Home Companion", najnowszego projektu Roberta Altmana ( "Gosford Park" ). Młoda aktorka zagra córkę bohaterki kreowanej przez Meryl Streep ( "Godziny" ). Produkcja powstaje w oparciu o słynny radio wy show Garrisona Keillora, który napisał także scenariusz filmowej opowieści.

 • Lindsay Lohan jako Barbarella?

  Jeden z internetowych serwisów podał, że Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Wredne dziewczyny" ) ma szansę na występ w remake'u słynnej "Barbarelli" z 1968 roku. Przed laty w bohaterkę filmu Rogera Vadima wcieliła się Jane Fonda ( "Sposób na teściową" ).

 • Lohan oficjalnie jako Taylor!

  Lindsay Lohan wcieli się w postać legendarnej gwiazdy Hollywood - zmarłej w ubiegłym roku Elizabeth Taylor. Dla aktorki, która w ostatnich latach zmagała się z uzależnieniami i kilkakrotnie była sądzona, ta rola może okazać się wielkim powrotem do show-biznesu.

 • Modna Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Mean Girls" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w głównej roli w filmie "Fashionistas", który powstaje dla studia Paramount Pictures. Nad scenariuszem opowieści pracują Stan Zimmerman i James Berg ( serial "Roseanne"). Skrypt powstaje w oparciu o powieść autorstwa Lynn Messina, książki znanej w Polsce pod tytułem "Moda i sukces".

 • Lindsay Lohan sprawia kłopoty na planie

  Aktorzy oraz ekipa pracująca z Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" ) na panie filmu "Bobby" narzekają na zachowanie młodej gwiazdy. William H. Macy ( "Cooler" ) powiedział nawet, że niesfornej Lohan "należy skopać tyłek".

 • Powstaną perfumy Lindsay Lohan

  Młoda gwiazda Hollywood, niesforna Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) planuje wypuścić na rynek swoją własną markę perfum.

 • Lindsay Lohan jak Marylin Monroe

  Lindsay Lohan po raz kolejny wzoruje się na Marylin Monroe. W sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego "Vogue" młoda aktorka wystylizowana była na niegdysiejszą gwiazdę kina.

Zdjęcia na temat: lohan młoda
Dyskusje na temat: lohan młoda
 • Re: Największe gbury wśród aktorów

  Val Kilmer, Lohan , młoda sekretarka ż Diabeł ubiera się u Prady tak można wymieniać w nieskończoność. Z drugiej strony im się nie dziwię. W wieku 30 max 40 lat być ustawionym do końca życia , to i w lepetynie może się pokielbasic.