• Informacje na temat:

  lohan podziwia

Artykuły na temat: lohan podziwia
 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  Lindsay Lohan miała być kolejnym cudownym dzieckiem Hollywood, ale rozmieniła swoją karierę na drobne. Od dłuższego czasu częściej niż na kinowych ekranach oglądamy ją na okładkach tabloidów, które(...). W sobotę, 2 lipca, Lohan kończy 30 lat - z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć nie jej liczne towarzyskie wpadki, ale filmowe kreacje, dzięki którym zasłynęła.

 • Lindsay Lohan: Hollywoodzki glamour

  Paul Schrader, reżyser filmu "The Canyons", jest pod wrażeniem współpracy z gwiazdą obrazu - Lindsay Lohan. Artysta porównał swoją aktorkę do największych hollywoodzkich legend.

 • Lohan oficjalnie jako Taylor!

  Lindsay Lohan wcieli się w postać legendarnej gwiazdy Hollywood - zmarłej w ubiegłym roku Elizabeth Taylor. Dla aktorki, która w ostatnich latach zmagała się z uzależnieniami i kilkakrotnie była sądzona, ta rola może okazać się wielkim powrotem do show-biznesu.

 • Lohan w rodzinnym reality show

  Matka Lindsay Lohan, Dina, planuje ujawnić całą prawdę o swojej rodzinie w reality show pod nazwą "Momager".

 • Lindsay Lohan nie trafi na ruszt

  Producenci uwielbianej przez wszystkich fanów ostrego dowcipu gali Comedy Central Roast upolowali kolejną ofiarę wśród celebrytów z górnej półki. Padło na Lindsay Lohan, która wbrew amerykańskiej tradycji, odmówiła udziału w programie!

 • Kraków: Garbusy przed kinem

  Będzie można podziwiać kilkanaście garbatych samochodów w tym prawdopodobnie jedynego oryginalnego Herbiego w Polsce. Organizatorzy imprezy zaplanowali dla publiczności wiele zabaw i konkursów(...)" to Ray Peyton senior (Michael Keaton), który swej ukochanej córce Maggie (Lindsay Lohan) pragnie podarować samochód. Nie chce jednak, by był to wóz niebezpieczny. Dlatego Maggie, która marzy...

 • Idealni na wakacje

  ..., w której zagrał tytułową rolę. Od tego czasu Hemswortha niemal co roku możemy podziwiać przynajmniej w jednym dużym hollywoodzkim widowisku. Laureat tytułu "Najseksowniejszy mężczyzna świata(...) szeregi nowych "Pogromców duchów", wcielając się w... męską sekretarkę. Za rok natomiast będzie można podziwiać jego umiejętności w trzeciej części "Thora", gdzie u jego boku po raz kolejny stanie...