• Informacje na temat:

  lohan siedziała

Artykuły na temat: lohan siedziała
 • Lindsay Lohan aresztowana!

  To brzmi jak powtórka z koszmarnego snu. Lindsay Lohan (21 l.) została aresztowana we wtorkowy ranek (24 lipca) w Santa Monica za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy.

 • Lindsay Lohan aresztowana!

  To brzmi jak powtórka z koszmarnego snu. Lindsay Lohan została aresztowana we wtorkowy ranek (24 lipca) w Santa Monica za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy.

 • Lindsay Lohan śmiertelnie boi się więzienia

  Matka aktorki Lindsay Lohan , Dina, zdradziła, że gwiazda "śmiertelnie boi się więzienia". Lohan została we wtorek, 6 lipca, skazana na 90 dni pozbawienia wolności.

 • Skrócili karę Lindsay Lohan

  Kontrowersyjna aktorka - Lindsay Lohan - spędzi w więzieniu "około 14 dni" zamiast trzech miesięcy, na które została skazana za naruszenie postanowień zwolnienia warunkowego związanego z aresztowaniem w 2007 roku za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Michael Lohan atakuje!

  Michael Lohan jest zdeterminowany, by zniszczyć swoją żonę, z którą właśnie się rozwodzi. Nagle zaczął kreować się w prasie na wrażliwego i troskliwego ojca, którego niezwykle trapi zachowanie 21(...) telefonicznej ze sławną córką: "Dzwoniłam wcześniej do mamy i pytałam, jak się z tobą skontaktować" - mówi Lindsay. "Nie powiedziała mi... Szczerze mówiąc, siedziałam z Codym [najmłodszym synem Diny...

 • Siedzi w więzieniu i... czyta listy

  Lindsay Lohan, ekscentryczna amerykańska aktorka i piosenkarka, skazana na trzy miesiące więzienia, spędza czas za kratkami na... czytaniu listów. Każdego dnia dostaje ich około 250.

 • Była dziewczyna wciąż kocha Lohan

  Samantha Ronson , była partnerka Lindsay Lohan , przyznaje, że wciąż darzy uczuciem amerykańską aktorkę. Dodaje jednak, iż nieustanne zainteresowanie mediów i społeczeństwa, jakie im towarzyszyło, zmieniło ich związek w koszmar.

 • Z kim umawia się Aniston?

  Wreszcie został zidentyfikowany nowy partner Jennifer Aniston. To dziedzic sieci restauracji Hard Rock Cafe - Harry Morton, który wcześniej spotykał się z Lindsay Lohan.

 • Lohan: 14 dni więzienia zamiast 3 miesięcy

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan spędzi w więzieniu "około 14 dni" zamiast trzech miesięcy, na które została skazana za naruszenie postanowień zwolnienia warunkowego związanego z aresztowaniem w 2007 roku za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Dzięcięcy gwiazdor poucza koleżanki

  Frankie Muniz, była dziecięca gwiazda, namawia swoje koleżanki Amandę Bynes i Lindsay Lohan, aby wycofały się na razie z Hollywood, by mogły ponownie odzyskać kontrolę nad swoim życiem po ich trudnych przejściach z prawem oraz problemach osobistych.

Dyskusje na temat: lohan siedziała