• Informacje na temat:

  lohan straciła

Artykuły na temat: lohan straciła
 • Lindsay Lohan pozwana

  Lindsay Lohan (21 l.), która podobno cierpi niedolę w związku z brakami finansowymi, wytropiona została przez paparazzi podczas dość sporych zakupów jak na osobę bez pieniędzy.

 • Lindsay Lohan straci rolę?

  Lindsay Lohan może stracić kolejną filmową rolę. Z związku z przedłużonym pobytem w Cannes i niestawieniem się w wyznaczonym terminie na obowiązkowe przesłuchanie, sąd zakazał aktorce opuszczanie Los Angeles.

 • Lindsay straciła nazwisko

  Znana bardziej ze swoich ekscesów niż ról filmowych Lindsay Lohan poszła w ślady gwiazdy pop Beyonce. Gwiazda postanowiła porzucić swoje nazwisko i posługiwać się jedynie imieniem.

 • Lindsay Lohan straciła pracę!

  Producenci następnego filmu z niesforną Lindsay Lohan zrezygnowali ostatecznie z projektu. Powodem są obawy o zachowanie młodej aktorki na planie i możliwe przez to komplikacje.

 • Wyleciała z filmu za pijaństwo

  Lindsay Lohan straciła pracę w filmie "Inferno". Miała zagrać tam Lindy Lovelace, gwiazdę porno, ale ostatecznie producenci filmu nie skorzystają z jej usług. Powodem są problemy alkoholowe aktorki, która trafiła na leczenie odwykowe. Gwiazdę znaną bardziej ze swych wybryków niż dorobku aktorskiego zastąpi Malin Akerman .

 • Lindsay Lohan okradziona

  19-letnia Lindsay Lohan, amerykańska aktorka ("Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny"), a ostatnio także wokalistka, przeżyła niemiłą niespodziankę. Po powrocie z Nowego Jorku do swojego mieszkania w Los Angeles, odkryła włamanie. Złodzieje wynieśli głównie sprzęt elektroniczny o wartości ponad 10 tysięcy dolarów.

 • "Pełna chata" po latach

  .... Jako nastolatki zasmakowały imprezowego stylu życia. Długo przyjaźniły się z Paris Hilton i Lindsay Lohan. Po skandalu związanym ze śmiercią Heatha Ledgera (2004 r.) - aktor zmarł po imprezie z Mary-Kate(...), a ta na chwilę straciła prawa do opieki nad córką. Po sfinalizowaniu rozwodu (kwiecień 2010 r.) serce Jodie należało już do innego mężczyzny - D.J. Morty Coyle. W sierpniu para powitała na świecie...

 • Lindsay Lohan znowu pije?

  Zamocowana na kostce Lindsay Lohan bransoletka monitorująca wykazała zawartość alkoholu w jej organizmie. Aktorka złamała tym samym warunki sądowego zakazu.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...- czytamy na łamach rmf24.pl Lindsay Lohan, czyli... Lindsay Lohan z "Glee"   Alkohol, narkotyki, leki, papierosy, napoje energetyczne... Młoda aktorka popadła chyba we wszystkie możliwe nałogi... Ponoć Lohan jest też uzależniona od poprawiania urody, robienia zakupów, uprawiania sportów i seksu. David Duchowny, gwiazda seriali "Z archiwum X" i "Californication" Pierwszym sukcesem Davida...

 • Lohan chudnie z powodu stresu

  Lindsay Lohan ostatnio mocno schudła. Jej rzecznik twierdzi, że to z powodu stresu.

Zdjęcia na temat: lohan straciła
 • Lindsay Lohan
Wideo na temat: lohan straciła
 • Lindsay Lohan szczerze o swoim uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

  Lindsay Lohan udzieliła pierwszego wywiadu od czasu opuszczenia centrum odwykowego, gdzie odbyła 3-miesięczną terapię. To szósta próba leczenia 27-latki. Lohan twierdzi, że problemy ma już za sobą. Liczy na odbudowanie swojego wizerunku i ponowne rozpoczęcie kariery aktorskiej. "Chciałabym udowodnić samej sobie, że nie wrócę na tę ścieżkę z przeszłości, przez którą wszystko straciłam. Muszę

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...