• Informacje na temat:

  look of the year

Artykuły na temat: look of the year
 • Marcelina Zawadzka największą seksbombą telewizji? Gdy pokazała nogi, onieśmieliła wszystkich!

  ...2 września odbył się finał konkursu dla początkujących modelek Look Of The Year. W jury można było wypatrzeć polskie gwiazdy świata modelingu – duet Paprocki i Brzozowski, Kamilę Szczawińską i byłą Miss Polonia Marcelinę Zawadzką (26 l.). Ta ostatnia skradła całą uwagę obecnych na imprezie fotoreporterów! Założyła skromną czarną sukienkę i udowodniła, że wcale nie trzeba prezentować się w kusym...

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  ...niemu od najmłodszych lat dużo czasu spędzała na lotnisku – marzyła o lataniu i… o światowej karierze modelki. Miała zaledwie 15 lat, gdy zajęła drugie miejsce w prestiżowym konkursie Look of the Year(...) nic poza karierą, gdy spotkała znanego dzięki udziałowi we włoskiej edycji "Big Brothera" Pietro Taricone. Starszy od niej o cztery lata celebryta uwielbiał skoki ze spadochronem, dlatego miał...

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • Battle Of The Year 2005

  Znana jest już data finałów największej imprezy break dance na świecie. Battle Of The Year 2005 odbędzie się 22 października w Volkswagen Halle w Braunschweig w Niemczech.

 • Smocza energia

  Busta Rhymes "Year Of The Dragon", Google Play

 • Triumf Davida Sneddona

  Na liście najchętniej kupowanych w Wielkiej Brytanii singli zaroiło się od nowości. W pierwszej dwudziestce znalazło się aż dziesięć nowych nagrań. Najwyżej notowana nowość to znajdująca się na miejscu pierwszym piosenka "Stop Living The Lie", wykonywana przez Davida Sneddona.

 • Brit Awards: Nowa nagroda

  W związku z 25. rocznicą ustanowienia nagród Brit Awards pojawiła się nowa, okolicznościowa kategoria - najlepszy utwór brytyjski od 1977 roku. W niedzielę, 2 stycznia, ogłoszono listę 25 nominowanych piosenek.

 • Życie przynosi niespodzianki

  Marzenia się spełniają, trzeba tylko bardzo w nie wierzyć - mówi z entuzjazmem Paulina Drażba. Dziennikarka, która przez ostatni miesiąc prowadziła z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", w styczniu obchodziła jubileusz 7-lecia swojej pracy w programie. Na jakie zawodowe wyzwania teraz czeka?

Wideo na temat: look of the year
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...