• Informacje na temat:

  lopez jennifer nowa miłość

Artykuły na temat: lopez jennifer nowa miłość
 • "M jak miłość": Olga Kalicka w zupełnie nowej roli

  Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość" i Magda z "rodzinki.pl", już wkrótce zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Młoda aktorka została prowadzącą nowego tanecznego show "World of Dance", który po wakacjach oglądać będziemy na antenie telewizji Polsat.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Nowy dom Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez kupiła nowy dom. I to nie byle jaki. Gwiazda pop, która niedawno rozstała się z mężem Markiem Anthonym, wydała na nową posiadłość niebagatelną sumę 18 milionów dolarów.

 • Jennifer Lopez w nowym domu. Dziewięć łazienek!

  Jennifer Lopez kupiła nowy dom. I to nie byle jaki. Gwiazda pop, która niedawno rozstała się z mężem Markiem Anthonym, wydała na nową posiadłość niebagatelną sumę 18 milionów dolarów.

 • Marc Anthony żeni się po raz trzeci!

  Były mąż Jennifer Lopez (45 l.), Marc Anthony (46 l.), wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

 • Ben Affleck (31 l.) ma nową dziewczynę. Jak zauważyli dziennikarze oraz znajomi i przyjaciele aktora, jego nowa partnerka jest bardzo podobna do Jennifer Lopez, która rozstała się z gwiazdorem "Pearl Harbor" w styczniu bieżącego roku.

 • Serialowe premiery zimy

  ...of Blue" skupia się wokół agentki FBI i samotnej matki, Harlee Santos ( Jennifer Lopez ). Kobieta zostaje przydzielona do nowej grupy policyjnej walczącej z korupcją a jednym z najważniejszych wątków będzie konflikt pomiędzy "dobrymi" i "złymi" policjantami. Oprócz Jennifer Lopez w "Shades of Blue" wystąpią: Ray Liotta, Dayo Okeniyi, Drea de Matteo, Warren Kole, Vincent Laresca, Sarah Jeffrey...

 • Miłość ze znakiem zapytania

  Kariera Jennifer Lopez znalazła się w 2010 roku na zakręcie. Po niepowodzeniu singla "Louboutins" wytwórnia płytowa nie chciała wydać nowego albumu piosenkarki.

 • Najśmieszniejsze rodzinki

  ...celebrytów na własną prośbę znalazło się w produkcji. Byli to między innymi: Britney Spears, Katy Perry, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias, a także znani aktorzy: Katie Holmes czy Kyle MacLachlan(...) bezwstydnego? Nowa (od 9 stycznia 2012 można oglądać jej drugi sezon) produkcja Showtme’u (stacji odpowiedzialnej także za równie obrazoburcze "Califormication") to przekomiczny portret dysfunkcyjnej...

 • Młody tancerz ojcem dzieci gwiazdy?

  42-letnia Jennifer Lopez chce mieć dziecko z obecnym partnerem, 24-letnim Casperem Smartem - donoszą plotkarskie media.

Wideo na temat: lopez jennifer nowa miłość
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.