• Informacje na temat:

  loska krystyna

Artykuły na temat: loska krystyna
 • Krystyna Loska: Tak wygląda jej życie na emeryturze!

  Krystyna Loska (82 l.) korzysta z życia na emeryturze. Jakiś czas temu pożaliła się jednak, że pobiera bardzo niskie świadczenia. To dlatego ze sklepu wyszła ostatnio z pustymi rękami?

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • Krystyna Loska była gwiazdą telewizji. Dziś pobiera głodową emeryturę

  Krystyna Loska (82 l.) słynęła z tego, że nigdy nie czytała z kartki, co dla dzisiejszych prezenterów jest nie do wyobrażenia. Po 33 latach przeszła na emeryturę. Jej świadczenia są bardzo skromne i wynoszą nieco ponad tysiąc złotych. Na szczęście legendarna spikerka może liczyć na pomoc córki, Grażyny Torbickiej.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Krystyna Loska uspakaja fanów! „Czuję się dobrze”!

  Na początku tygodnia Krystyna Loska (80 l.) trafiła do szpitala z zawałem serca i konieczna była operacja. Jednak zarówno dziennikarka, jak i jej córka zapewniają, że wszystko jest już pod kontrolą!

 • Krystyna Loska: Powrót do przeszłości

  Na antenie TVP Kultura już niebawem pojawi się program "Archiwizja", w którym prezentowane będą "perły" z telewizyjnych archiwów. Program poprowadzi legendarna dziennikarka Krystyna Loska.

 • Coś strasznego! Krystyna Loska miała zawał!

  Jeszcze w lipcu pani Krystyna Loska świętowała swoje 80. urodziny. Córka Grażyna zorganizowała dla niej wystawne przyjęcie w jednej z warszawskich restauracji. Legendarna spikerka cieszyła się ponoć świetnym zdrowiem i nic nie zwiastowało nadchodzącego dramatu. Niestety, kilka dni temu Loska bardzo źle się poczuła i trafiła do szpitala. Jak informuje "Super Express", gwiazda przeszła zawał...

 • Krystyna Loska: Urodzona optymistka

  Święta to dla niej czas wyciszenia. Spędza je w gronie najbliższych i nie wyobraża sobie, żeby było inaczej.

 • Krystyna Loska i Jan Banaś: Skrywane zauroczenie!

  Na ten film niecierpliwie czekają Krystyna Loska (79) i Grażyna Torbicka (57). W „Gwiazdach” Jana Kidawy-Błońskiego pojawi się postać kultowej prezenterki, a wcieli się w nią właśnie jej córka. Dla(...) jednak na brak powodzenia u kobiet nie narzekał. "Na owe czasy był playboyem. Podobał się kobietom. Ja miałam rodzinę i swoje priorytety" – mówi krótko „Dobremu Tygodniowi” Krystyna Loska.  Banaś...

 • Krystyna Loska: Po desce do TVP

  To były czasy! Do studia wchodziło się po... desce, a technik ręcznie ustawiał antenę - wspomina Krystyna Loska swoje pierwsze lata w TVP. W tomie "Prezenterki" Aleksandry Szarłat jest historia, trochę plotek i mnóstwo fascynujących szczegółów z minionych lat.

Zdjęcia na temat: loska krystyna
Wideo na temat: loska krystyna
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

Dyskusje na temat: loska krystyna