• Informacje na temat:

  losy andrzeja

Artykuły na temat: losy andrzeja
 • Anna Szczepaniak: Tragiczne losy aktorki

  ...wybrankę o rękę. Zgodziła się bez wahania. Ale wkrótce coś zaczęło się psuć między nimi. Oddalili się od siebie. W dodatku w życiu pięknej Ani pojawił się inny mężczyzna... Aktora Andrzeja Antkowiaka...

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Tak teraz wygląda grób Andrzeja Kopiczyńskiego. Straszne!

  Media obiegło zdjęcie grobu zmarłego przed rokiem Andrzeja Kopiczyńskiego (†82 l). Okazuje się, że ceniony aktor do dziś nie doczekał się porządnego nagrobka.

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Andrzej i Agata Dudowie: Jak wygląda ich małżeństwo?

  Zadowolona, pełna energii Pierwsza Dama to najlepsza wizytówka męża. Małżonkowie odnaleźli się na nowo i grają w jednej drużynie. A jeszcze niedawno wieszczono im najgorsze. Jak wygląda małżeństwo prezydenta Andrzeja Dudy (45 l.)?

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Andrzej Gołota i historia jego małżeństwa z Mariolą

  ...- Wiara w Boga pozwala mi uwierzyć, że jestem w stanie przenosić góry - mówi Andrzej Gołota.  Choć dziś jest jednym z najsłynniejszych polskich bokserów, to niewiele brakowało, żeby jego losy(...) z dobrego domu, należała do kościelnego chóru, nie interesowała się boksem. - Niespecjalnie miałam czas. Gdybym się wtedy nie dała przekonać, to bym Andrzeja nie spotkała. Oni zaraz potem wracali do...

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • Schorowany Andrzej Kopiczyński trafi do domu opieki?

  Andrzej Kopiczyński (82 l.) za kilka dni opuści szpital. Jak potoczą się dalej jego losy?

 • Seweryn i Ogrodnik zagrają Zdzisława i Tomasza Beksińskich

  Znamy już oficjalnie doborową obsadę filmu fabularnego, opowiadającego poruszające losy rodziny Beksińskich - "Ostatnia Rodzina" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego, autora nagradzanego na świecie dokumentu "Deep Love".

Zdjęcia na temat: losy andrzeja
Wideo na temat: losy andrzeja
 • "M jak miłość": Co słychać u Budzyńskiego?

  Krystian Wieczorek opowiada o swoim wątku w serialu "M jak miłość" i zbliżających się zmianach w życiu Andrzeja Budzyńskiego. Czy dojdzie do rozwodu Andrzeja i Marty? Jak potoczą się losy bohatera i Magdy (Anna Mucha)?

 • "Echo serca": Zwiastun serialu

  z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji(...), a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński został oskarżony o błąd w sztuce. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy główna bohaterka, po trudnych doświadczeniach zdobytych w Londynie odnajdzie

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  śledzić kolejne losy Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). - Coś się skończyło, i myślę że również coś w Andrzeju pękło. W sytuacji, gdy wydawałoby się, że jego życie już

Dyskusje na temat: losy andrzeja