• Informacje na temat:

  lou bega

Artykuły na temat: lou bega
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Mariusz Ostrowski jako Lou Bega

  Zobaczcie przedpremierowo fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor Mariusz Ostrowski wcieli się w Lou Begę, znanego z przeboju "Mambo No. 5".

 • Lou Bega: Ja żyję, to nie ten Lou!

  ..."Tony kondolencji" otrzymał pamiętany z przeboju "Mambo No. 5" wokalista Lou Bega, po tym jak w niedzielę (27 października) zmarł legendarny muzyk Lou Reed.

 • Lou Bega "Mambo No. 5": Niezapomniany przebój

  Królował na listach przebojów w latach 90., ale w żadnym wypadku nie można uznać, że czas Lou Begi i "Mambo No. 5" przeminął. Nic z tych rzeczy. Niezapomniany hit w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością.

 • Wianki w Warszawie: T.Love, Lou Bega i Kiljański

  Koncerty zespołu T.Love, znanego wokalisty Lou Begi i Krzysztofa Kiljańskiego - to główne atrakcje warszawskich Wianków 2006, które odbędą się w przyszłą sobotę, 24 czerwca, nad Wisłą.

 • Bregović i Bega w Sopocie!

  Jak poinformował Marek Sierocki, dyrektor artystyczny festiwalu w Sopocie, w dniach 24 i 25 sierpnia w Operze Leśnej na imprezie pojawi się kilka gwiazd krajowych i zagranicznych. Wśród tych drugich znajdą się Goran Bregović, który zaprezentuje materiał nagrany niedawno z Krzysztofem Krawczykiem, wykonawca przeboju "Mambo No. 5" Lou Bega i legenda reggae lat 80 i 90, brytyjski zespół UB 40.

 • "Król mambo" we Wrocławiu

  Jedną z gwiazd festiwalu Wrocław Non Stop będzie Lou Bega, pamiętany z wielkiego przeboju "Mambo No. 5". Niemiecki wokalista wystąpi we Wrocławiu 1 lipca.

 • "Staram się być porządnym facetem"

  Lou Bega stał się popularny za sprawą swojego wielkiego przeboju "Mambo No. 5". Ciemnoskóry wokalista urodzony w Monachium był jednym z uczestników Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • Nowa formuła Festiwalu Gwiazd

  Artyści z ośmiu krajów Europy, parada gwiazd ulicami miasta, koncert Lou Begi, pokazy i warsztaty filmowe, teatralne i muzyczne to atrakcje przygotowane przez organizatorów XIV Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, który odbędzie się w lipcu - poinformowała w piątek Jadwiga Bober z Domu Kultury w Międzyzdrojach.

 • 38. Międzynarodowy Festiwal w Sopocie

  W Sopocie trwają ostatnie przygotowania do 38. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. Wśród gwiazd usłyszymy między innymi Krzysztofa Krawczyka z Goranem Bregovicem, UB 40 czy Lou Begę. W Operze Leśnej czuć już atmosferę wieczornego koncertu.

 • Gwiazdy świecą w Międzyzdrojach

  Od środy, 8 lipca, w Międzyzdrojach będzie można spotkać m.in. Andrzeja Grabowskiego, Lou Begę, Tomasza Karolaka, Rafał Bryndala, Weronikę Książkiewicz i wielu innych artystów. Wszystko dzięki Międzynarodowemu Festiwalowi Gwiazd, który zmieni nadmorski kurort w prawdziwą kuźnię artystyczną i miejsce spotkań.

Zdjęcia na temat: lou bega
Wideo na temat: lou bega