• Informacje na temat:

  louis

Artykuły na temat: louis
 • ​Louis de Funes i jego muzeum

  W bezpośrednim sąsiedztwie Saint-Tropez, swoje podwoje otworzy 31 lipca muzeum poświęcone pamięci francuskiego aktora Louisa de Funesa. Muzeum mieści się w Saint-Raphael. Informację ogłosiła w Paryżu rodzina aktora i mer miasta.

 • Louis Tomlinson przerywa milczenie po śmierci siostry

  Znany z boysbandu One Direction, wokalista Louis Tomlinson podziękował swoim fanom za wsparcie, którego udzielili mu po osobistej tragedii, jaka nie tak dawno go spotkała. Artysta zdradził też, że wraca do pracy i nagrywania nowego materiału.

 • Louis Tomlinson w żałobie. Nie żyje jego 18-letnia siostra

  Atak serca był przyczyną nagłej śmierci Felicite Tomlison, 18-letniej siostry brytyjskiego wokalisty Louisa Tomlinsona, znanego z grupy One Direction.

 • Dlaczego zmarła Felicite Tomlinson? Szokujące ustalenia na temat śmierci siostry Louisa Tomlinsona

  Pół roku po nagłej nagłej śmierci Felicite Tomlison, 18-letniej siostry brytyjskiego wokalisty Louisa Tomlinsona, ujawniono szokujące informacje o przyczynach zgonu. Wcześniej podawano, że nastolatka zmarła na atak serca.

 • Louis Tomlinson (One Direction) we wzruszającym singlu w hołdzie zmarłej matce

  Członek One Direction - Louis Tomlinson - zaprezentował nowy singel. Zadedykował go pamięci swojej mamy, która dwa lata temu. Posłuchaj wzruszającego "Two Of Us".

 • Louis de Funès: Cichy i nieśmiały człowiek

  W filmach potrafił w niezwykły sposób zdominować każdą scenę swoją osobą. Prywatnie Louis de Funès, gwiazda filmów "Żandarm z Saint-Tropez", "Oskar", "Skrzydełko czy nóżka", był cichym i nieśmiałym człowiekiem.

 • Louis Tomlinson w żałobie. Zmarła jego matka

  Matka Louisa Tomlinsona z One Direction, Johannah Deakin, zmarła w środę, 7 grudnia, w wieku 43 lat. Kobieta chorowała na ostrą odmianę białaczki.

 • Louis Tomlinson wraca do pracy po śmierci siostry. Zaskakujący wpis

  Nie tak dawno wokalista Louis Tomlinson podziękował swoim fanom za wsparcie, którego udzielili mu po osobistej tragedii, jaką była śmierć siostry. Artysta zdradził też, że wraca do pracy i nagrywania nowego materiału. Teraz artysta opublikował zastanawiający wpis, który sugeruje, że w jego muzycznym życiu może się wiele zmienić.

 • Whitaker zagra Louisa Armstronga

  Forest Whitaker ( "Ostatni król Szkocji" , "Ghost Dog: Droga samuraja" , "Azyl" ) wyreżyseruje i zagra główną rolę w filmie o życiu legendarnego muzyka jazzowego Louisa Armstronga.

 • Jean-Louis Trintignant: Kolejny powrót z emerytury

  Jean-Louis Trintignant, ikona francuskiej Nowej Fali, filmową emeryturę rozpoczął oficjalnie ponad 10 lat temu. Jest tylko jeden reżyser, dla którego mógł z niej powrócić na plan filmowy: Michael Haneke. Najpierw zagrał w napisanej specjalnie dla niego "Miłości" (2012), teraz możemy podziwiać go w obrazie "Happy End" - zapewne w ostatniej już roli.

Zdjęcia na temat: louis
Wideo na temat: louis
Dyskusje na temat: louis