• Informacje na temat:

  lovato selena

Artykuły na temat: lovato selena
 • Selena Gomez i Demi Lovato największymi ofiarami czystek na Twitterze

  Selena Gomez i Demi Lovato ucierpiały najmocniej w związku z działaniami Twittera, polegającymi na usuwaniu podejrzanych kont z serwisu.

 • Selena Gomez i Demi Lovato na wspólnym zdjęciu. Zapowiedź duetu?

  Wspólne zdjęcie Seleny Gomez i Demi Lovato podczas gali InStyle Awards wywołało poruszenie fanów obu wokalistek. Dlaczego ich fotografia tak mocno zelektryzowała internautów? Wszystko ze względu na przeszłość obu młodych gwiazd oraz potencjalny duet.

 • Selena Gomez i Demi Lovato: Niby inne, a prawie takie same

  Jesień 2015 roku przyniosła albumy dwóch młodych wokalistek pop, które wkrótce chętnie przejęłyby schedę po bardziej doświadczonych koleżankach z branży. Szybko można zorientować się, że Gomez i Lovato łączy naprawdę wiele, mimo iż od pewnego czasu ich przyjaźń stoi pod znakiem zapytania.

 • Demi Lovato upadła na scenie

  Demi Lovato zaliczyła upadek na scenie. Całe szczęście wokalistka wyszła cało z opresji i z uśmiechem zapewniła publiczność, że "nic jej nie jest".

 • Demi Lovato zaskoczyła pasażerów w taksówce

  Demi Lovato postanowiła wziąć udział w zabawie, w trakcie której wcieliła się w rolę taksówkarza i wypytywała przypadkowych ludzi o swoją osobę.

 • Demi Lovato: Nie będzie śledztwa w sprawie dilera, który sprzedał jej leki

  Policja nie zamierza wszczynać śledztwa w sprawie dilera, który dostarczył silne leki przeciwbólowe Demi Lovato.

 • Demi Lovato jakiej jeszcze nie znacie (płyta "Confident")

  ...16 października do sprzedaży trafi piąty album studyjny Demi Lovato. Jak przyznaje sama gwiazda, jest to najważniejsza płyta w całej jej karierze. Dlaczego? O tym w tekście poniżej.

 • Christina Grimmie nie żyje. Selena Gomez we łzach

  ..."Naprawdę nie rozumiem, jak to mogło się stać" - powiedziała na koncercie Selena Gomez, we łzach wspominając 22-letnią wokalistkę Christinę Grimmie, która została zastrzelona po swoim występie w Orlando.

 • Selena Gomez najchętniej oglądana

  W piątek, 16 kwietnia, ukazał się w Polsce jej debiutancki album - "Kiss And Tell" wydany pod szyldem Selena Gomez & The Scene. Skąd taka nietypowa nazwa? Wokalistka upierała się, że chce założyć(...). Selena Gomez znana była do tej pory głównie jako aktorka - występowała m.in. w serial u "Czarodzieje z Waverly Place" czy w filmie "Program ochrony księżniczek". Urodzona w Teksasie Gomez zdradziła, że...

 • Selena Gomez dochodzi do siebie po odwyku

  ...uzależnieniem od jakichkolwiek substancji. Selena już otrzymała głosy wsparcia. Jej koleżanka po fachu Demi Lovato, która sama niejednokrotnie przebywała na odwyku, przesłała wpis za pośrednictwem Twittera(...) nie czuła się tak dobrze. Przyjaciel rodziny Gomez zdradził, że rodzice Seleny byli wyjątkowo zaniepokojeni o swoją córkę. "Po odwołaniu koncertów Selena non stop imprezuje. Wszyscy starali się jej...