• Informacje na temat:

  love skin

Artykuły na temat: love skin
 • Andrew Wood (Mother Love Bone): "To było jego przeznaczenie, by umrzeć młodo"

  Dokładnie 30 lat temu, 19 marca 1990 roku zmarł wokalista grupy Mother Love Bone. Trzy dni wcześniej dziewczyna Andy’ego, Xana La Fuente, znalazła go w ich domu w stanie śpiączki. Po przewiezieniu do szpitala podłączono go do aparatury, jednak mózg muzyka przestał pracować. Wood miał zaledwie 24 lata.

 • Skin (Skunk Anansie): Jestem zupełnie inna

  Jej głos, jej charakterystyczne stroje i przede wszystkim - jej bezkompromisowe teksty piosenek znane są chyba na całym świecie. Choć Skin uważana jest za jedną z najważniejszych wokalistek XX i XXI(...) Skunk Anansie jest opiniotwórcze". O niebezpieczeństwie oceniania, kreacji scenicznej i kto powinien, a kto nie powinien mówić o polityce rozmawiamy ze Skin.

 • Courtney Love wciąż walczy

  Courtney Love, była członkini formacji Hole, nadal nie ustępuje w swej walce o prawa artystów w Stanach Zjednoczonych i zdecydowała się na kolejny krok w procesie przeciwko koncernowi muzycznemu Vivendi/Universal. Tym razem pozwała do sądu szefów wytwórni Geffen, oskarżając ich o to, że nie wywiązali się ze swych obowiązków promocyjnych przy wydaniu albumu "Celebrity Skin" i poprzez fuzję...

 • Courtney Love z nowym kontraktem

  Courtney Love podpisała solowy kontrakt z wytwórnią płytową Virgin Records. Umowa dotyczy rynku amerykańskiego. W Wielkiej Brytanii byłą wokalistką zespołu Hole opiekuje się firma Poptones/Telstar.

 • Courtney Love zagrała w jednym z klubów Los Angeles kameralny koncert z utworami z debiutanckiej solowej płyty "America's Sweetheart". W programie występu znalazło się też kilka starszych piosenek, z repertuaru grupy Hole.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  ...25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • "Kocham muzykę"

  W nieistniejącej już brytyjskiej grupie Skunk Anansie pierwszoplanową postacią była charyzmatyczna czarnoskóra wokalistka Skin. Kiedy przeszło dwa lata...

 • Rola w serialu na 50. urodziny

  Amerykańska wokalistka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swoich 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.

 • Nowy album Sarah Connor

  Jak już wcześniej informowaliśmy, pod koniec września na sklepowych półkach pojawi się drugi album Sarah Connor, wokalistki, która wciąż podbija europejskie listy przebojów utworem "From Sara With Love". Wydawnictwo będzie zatytułowane "Unbelievable".

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Orange Warsaw (28-29 sierpnia) będzie Courtney Love, która przyjedzie do Warszawy ze swoim zespołem Hole. 46-letnia wokalistka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną kobietę w historii rocka. Zasłużyła?