• Informacje na temat:

  łozo taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: łozo taniec z gwiazdami
 • Z Eurowizji do "Tańca z..."

  Wojtek "Łozo" Łozowski z zespołu Afromental będzie jednym z uczestników kolejnej edycji popularnego show.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  .... Uczestników oceniać będą Wojciech Modest Amaro, Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz. Na ekrany telewizorów wraca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O kryształową kulę trzeciej(...) Znajomo" gwiazdy zaprezentują po raz kolejny swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. Gwiazdami trzeciej edycji show będą: Anna Czartoryska-Niemczycka, Kaja Paschalska, Katarzyna Cerekwicka...

 • Bez niego "Taniec..." będzie gorszy?

  Wiadomość, że Zbigniewa Wodeckiego zabraknie go w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" zaskoczyła widzów. Jego samego... mniej! Artysta zdradza, dlaczego nie żałuje odejścia z show.

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.

 • Chcą kręcić i nęcić

  ..."Kręcić, uwodzić i nęcić" - słychać w piosence "Zły on" , którą debiutuje projekt Waterpistols & Daisy, tworzony przez dwójkę kompozytorów i producentów. W utworze śpiewa Wojtek "Łozo" Łozowski z grupy Afromental, pamiętany także z "Tańca z gwiazdami".

 • "Czarna Mamba" tańczy pod stołem

  Iwona Pavlović zasiada w loży sędziowskiej "Tańca z gwiazdami" od pierwszej edycji programu. Ocenia pary, nie przejmując się opiniami kolegów - Beaty Tyszkiewicz, Piotra Galińskiego oraz Zbigniewa Wodeckiego. Choć współpracownicy nazywają ją Czarną Mambą, ona sama stara się być nie tyle straszna, co... sprawiedliwa.

 • Testują magiczny napój

  Po czterech latach od wspólnego występu w serialu "39 i pół", Wojciech "Łozo" Łozowski i Alan Andersz łączą siły i głosy w polskiej wersji superprodukcji "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości".

 • Galiński: Nikt się z nikim nie wadził

  Juror "Tańca z gwiazdami" zdradza kulisy programu oraz prawdę o współpracy pomiędzy członkami jury. I opowiada, dlaczego kiedyś ludzie nie umieli tańczyć.