• Informacje na temat:

  łozo to lider zespołu

Artykuły na temat: łozo to lider zespołu
 • Łozo miał zobaczyć Michaela Jacksona...

  Lider zespołu Afromental, Wojtek 'Łozo' Łozowski, opowiada PAP Life o swoich muzycznych fascynacjach. Największym idolem 26-letniego wokalisty jest Michael Jackson.

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Rogucki. Lider zespołu Coma zastąpił Wojtka "Łozo" Łozowskiego, który zrezygnował z udziału w show w związku z pracą nad płytą solową oraz nowym albumem zespołu Afromental. Telewizja Polsat w wiosenne(...). Będą wykonywać jej piosenki, jednak liczyć się będzie całokształt, czyli także ubiór, makijaż, gesty i ruch sceniczny. Wśród uczestników znajdą się gwiazdy m.in. aktorka Katarzyna Skrzynecka, lider...

 • "Must be the Music": Piotr Rogucki jak... Hans Kloss

  Piotr Rogucki, wokalista i lider zespołu Coma, wiosną zaskoczył wszystkich fanów oraz dziennikarzy, przyjmując propozycję zostania jurorem w talent-show - "Must be the Music. Tylko Muzyka". Jak tłumaczy, jego decyzja była podyktowana potrzebą wzmocnienia polskiej kultury.

 • Metalmania 2017: Roman Kostrzewski gościem specjalnym

  Gościem specjalnym wracającej po latach Metalmanii (22 kwietnia, Spodek w Katowicach) będzie Roman Kostrzewski, legendarny wokalista grupy Kat, obecnie lider formacji Kat & Roman Kostrzewski.

 • "Must Be The Music": Kogo kocha Kora?

  Niespodziewaną bohaterką półfinału "Must Be The Music" została... mama liderów metalowej grupy Materia, która niezwykle żywiołowo reagowała na występy swoich synów.

 • "W dobrej wierze"

  Pochodząca ze Szczytna grupa określa swoją twórczość terminem "soul metal". Początki Huntera sięgają 1986 roku, ale na studyjny debiut zespołu przyszło...

 • Piotr Rogucki: Jeszcze mogę się przydać

  Ci, którzy polubili Piotra Roguckiego w roli jurora, nie muszą się martwić, że kończy się siódma edycja "Must Be The Music". Jesienią będzie kolejna. I nie zabraknie w niej lidera Comy.

 • Hołdys: Prawda czy fałsz

  ...w składzie zostają ich twórcy, kreatorzy i liderzy. Tadeusz Kantor też zmieniał aktorów w swoim teatrze jak rękawiczki i zawsze to był Cricot2. Ale to prawo nie działa w drugą stronę. Kiedy Kantor zmarł(...), kiedy powstawała "Solidarność". I oto wczoraj zadzwoniła do mnie pani z TVN. Realizują "Kulisy sławy" i pani ma do mnie prośbę. "Będzie to program poświęcony zespołowi Perfect, a właściwie jego liderowi...

Wideo na temat: łozo to lider zespołu
 • Uczestnik do jurora: Ja pana nie znam, sprawdzę w internecie!

  Piotr Rogucki, aktor i lider zespołu Coma, zastąpił w fotelu jurora Wojtka "Łozo" Łozowskiego. Jak się okazuje nie wszyscy uczestnicy znają twórczość Roguckiego, który może pochwalić się 20-letnim dorobkiem artystycznym, wieloma płytami i wyróżnieniami.