• Informacje na temat:

  łozo z afromental

Artykuły na temat: łozo z afromental
 • Łozo chce odejść z Afromental?

  Wojtkowi "Łozo" Łozowskiemu marzy się podobno solowa kariera, i to za granicą.

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • Afromental "5": Nie masz wyników, wypad z boiska

  ...")? I tak, i nie. Tak, bo z Afromental odszedł m.in. Łozo, a zespół przy "5" współpracował z producentem Maćkiem Wasio oraz Marcinem Borsem, który zajął się technicznymi aspektami. Te zmiany słychać(...)Afromental. Zespół, który miał bardzo prostą receptę na mocne wejście do mainstreamu - nieprzekombinowane piosenki czerpiące z rapu, rocka, R&B i funku, które idealnie trafiły w swój czas i ogólną...

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • "Łozo": Szukam emocji

  Wojciech "Łozo" Łozowski, lider grupy Afromental i juror programu "Tylko muzyka. Must be the Music", opowiada, na co zwraca uwagę oceniając uczestników show.

 • Afromental spuszcza "bombę"

  ..."The B.O.M.B." to tytuł nadchodzącej, trzeciej płyty grupy Afromental. Nowy materiał formacji dowodzonej przez jurora "Must Be The Music. Tylko muzyka" - Wojtka "Łozo" Łozowskiego - ukaże się 15 listopada.

 • Hej Fest: Afromental odpala petardy

  Publiczność podczas kolejnego etapu Hej Fest dopisała - piątkowy (5 sierpnia) występ zespołu Enej oglądała rekordowa liczba widzów! W (6 sierpnia) sobotę zagrał Afromental, któremu towarzyszył licznie zgromadzony fanklub. Już w najbliższy weekend na najwyższej scenie w Polsce pojawią się Perfect i Dawid Podsiadło.

 • Łozo szuka dziewczyny

  Juror "Must Be The Music" Wojciech "Łozo" Łozowski chodzi na celebryckie imprezy z bardzo konkretnym zamiarem - wokalista Afromental chce znaleźć sobie dziewczynę.

 • Afromental: Nie chcemy udawać pajaców

  ..."Mieliśmy tzw. konia trojańskiego i ten plan się teraz zakończył" - Wojtek "Łozo" Łozowski ujawnia, że na początku działalności grupa Afromental "nagięła" się, by zaistnieć w świecie popkultury.

 • Afromental na Hej Fest: Bez supportów nie ma gwiazd

  ..."Co to za gwiazda bez supportów?" - mówią muzycy grupy Afromental, która 6 sierpnia zagra na Hej Fest w Zakopanem.

Wideo na temat: łozo z afromental
 • Wojciech 'Łozo' Łozowski szczerze o swojej popularności!

  Wojciech "Łozo" Łozowski (31 l.), jest znanym muzykiem z zespołu Afromental. Opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swoim życiu prywatnym. Czy ma powodzenie u fanek? Muzyk zdradził również, czy jest singlem. Kim jest dla niego blondynka, z którą pojawił się na premierze "Planety Singli"? (Dzień Dobry TVN/x-news)